0912 063 4885

پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار

تولید برزنت کانتینری استاندارد

پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار

پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار یک پوشش مقاوم برای جلوگیری از آسیب کالاها در انبار و سوله ها ایجاد می کند. پارچه های برزنت با الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شوند. پارچه های تولید شده با الیاف مصنوعی از فراورده های نفتی مانند پلی استر تهیه می شوند. این نوه پارچه های برزنتی با نام پارچه برزنت پلی استر شناخته می شوند و مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی و محیطی از خود نشان می دهند. انواع برزنت سقفی ، برزنت پوشش کالا، چادر کانتینری، برزنت شمعی و نایلون های استخری از این نوع پوشش می باشند.

چادر کانتینری

کاربرد پارچه برزنت پوشش کالاهای انبار

تجهیزات و دستگاه ها، کالای های دپو شده در انبار و کالا و بار نیازمند پوششی هستند تا از گرد و غبار و یا آسیب حفظ شوند. در واقع بدون پوشش در درازمدت در معرض خرابی و آسیب قرار می گیرند. این پوشش که از برزنت تهیه می شود مانع آن می شود که بار و کالا دچار مشکل شود. پارچه برزنت پوشش کالای انبار باید از همین نوع پارچه انتخاب شود. کیفیت و کارایی آن بستگی به برند تولیدی دارد.

تولید برزنت کانتینری استاندارد

قیمت پوشش برزنتی کالای انبار و سوله

پوشش های برزنتی برای پوشش کالا با توجه به کیفیت و مواد تهیه شده در ساخت آن دارای قیمت های مختلفی می باشند. انواع پوشش های برزنتی به صورت یک رو و دو رو و در ضخامت های مختلف تهیه می شوند. هر کدام از این انواع برزنت را می توان برای مصارف گوناگون مانند پارچه برزنت کاور سقف سوله به کار برد. برای اطلاع از قیمت برزنت پوشش کالا با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام