0912 063 4885

پارچه برزنت پی وی سی

پارچه برزنت پی وی سی

پارچه برزنت پی وی سی

پارچه برزنت پی وی سی (PVC) یکی از مقاوم ترین انواع پارچه های برزنتی است که کاربرد های فراوانی دارد. به طور کلی برزنت یا تارپولین از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شود. پلی استر و پلی اتیلن از جمله موادی هستند که در تهیه برزنت و روکش آن استفاده می شوند. برزنت پلی استر با روکش یورتان از جمله پارچه های مقاوم می باشد. از دیگر مواد به کار رفته برای مقاوم کردن برزنت می توان از پلی وینیل کلراید یا همان پی وی سی نام برد البته از لاستیک، پلی یورتان؛ فلوئوروپلیمر ها و موم نیز برای پوشش و تهیه برزنت استفاده می شود.

پارچه برزنت پی وی سی

فروش پارچه برزنت PVC

از نظر نحوه فروش برزنت پی وی سی تفاوتی با سایر پارچه های برزنت مانند پارچه برزنت پلی استر وجود ندارد و به صورت رولی و متری در عرض های 100 تا 200 متری به فروش می رسد. این پارچه به صورت 1 لا نخ تا 6 لا نخ تهیه می شود. استفاده از مواد پی وی سی در تهیه پارچه برزنت موجب می شود که این پارچه در برابر نفوذ آب مقاوم باشد و این یک ویژگی بسیار مهم است که موجب استفاده از برزنت در سطح گسترده تری می شود.

به عنوان مثال از برزنت های پی وی سی و پلی استر در سایبان و چتر های باغی و آلاچیق استفاده می شود. در صورتی که پارچه برزنت تنها از الیاف طبیعی تهیه شود دیگر توانایی مقابله با نفود رطوبت را آن گونه که باید نخواهد داشت. در فصولی که بارندگی وجود دارد نیاز به یک پارچه آب گریز خواهیم داشت. به همین دلیل بهتر است از برزنت های پلی استر و پی وی سی و با برزنت کانتینری که دارای خاصیت ضد آب هستند استفاده کنیم.

برزنت پلی استر با روکش یورتان

قیمت برزنت پی وی سی در بازار

کاربرد های برزنت های تهیه شده از PVC بسیار گسترده و متنوع است. به عنوان مثال در روکش کالا، روکش پالت در کارخانه ها، انواع چادر های اسکلتی، روکش محصولات کشاورزی، برزنت سقفی و … می توان از این پارچه استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت برزنت PVC با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام