0912 063 4885

پارچه برزنت چادر ماشین

برزنت نانو ارزان قیمت

پارچه برزنت چادر ماشین

پارچه برزنت چادر ماشین و کامیون از انواع چادر برزنت ضد آب تهیه می شود. از این پارچه می توان برای پوشش بار و کالا و یا پوشش کانتینر استفاده کرد. پوشش مناسب برای روکش ماشین های سواری را می توان از انواع پوشش های برزنتی تهیه کرد. این پارچه ها در برابر آسیب های ناشی از تغییر فصل و یا پوسیدگی مقاوم هستند. به دلیل قرار گیری اتومبیل و ماشین در فضای باز، این وسیله در معرض رطوبت و پوسیدگی خواهد شد. یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از آسیب به ماشین، استفاده از روکش برزنتی چادر ماشین می باشد.

بورس پارچه برزنت تهران

کاربرد پارچه برزنتی

کاربرد اصلی پارچه برزنتی به عنوان پوشش کالا، روکش ماشین، تولید انواع چادر های مسافرتی، روکش سقف آلاچیق، پوشش چتر و به عنوان سایبان و … می باشد. با توجه به کاربرد های گوناگون این پارچه انواع مختلفی از آن تولید می شود. برزنت نخ پنبه که یکی از معروف ترین پارچه های برزنتی است و معمولا از رنگ های ملایم مانند سبز کمرنگ تولید می شود را می توان برای پوشش ماشین و کاور خودرو به کار برد. چادر ماشین باید وسیله نقلیه را در فصول مختلف محافظت کند.

پارچه برزنت پلی استر و پارچه های کانتینری را می توان به عنوان چادر کانتینری برای پوشش کانتینر به کار برد. این پارچه از الیاف مصنوعی مانند پلی استر و پی وی سی تهیه می شود و به عنوان یکی از مقاوم ترین پارچه های برزنتی شناخته می شود.

چادر برزنت کارکرده

قیمت چادر برزنتی ماشین

قیمت چادر ماشین با توجه به جنس آن، کیفیت و … تعیین می شود. این پارچه مقاوم را می توانید به صورت متری، رولی خریداری کنید. فروش انواع پارچه برزنتی به صورت عمده و جزء می باشد. برای اطلاع از قیمت برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام