0912 063 4885

پارچه برزنت کرم

پارچه برزنت کرم

پارچه برزنت کرم

پارچه برزنت کرم رنگ یکی از انواع برزنت است که کاربردهای بسیار زیادی در وسایل و پوشش‌های نظامی دارد. در ساخت کیفی، کفش و لباس‌های برزنتی یا پوشش‌های مورد استفاده در ساختمان نیز از آن استفاده می‌شود. شاید بتوان گفت انتخاب رنگ برزنت تا حدودی سلیقه ای است. پارچه برزنت با رنگ های بسیار متنوع در حال حاضر تولید می‌شود. اما اغلب از رنگ‌های ملایم و خنثی برای این کار استفاده می‌شود. زیرا معمولا کاربردهای رسمی در مکان های مختلف دارد. در واقع نمی‌توان از رنگ های جیغ و شاد برای آن استفاده کرد. اما در صورت سفارش مشتری این امکان نیز وجود دارد

برزنت با قیمت روز

خرید برزنت

برای خرید برزنت کرم می‌توانید از بین محصولات موجود در سایت، پارچه های متنوع با رنگ کرم را انتخاب کنید. در انتخاب و خرید پارچه نباید تنها به رنگ آن توجه شود. زیرا نوع پارچه، جنس، ضخامت و … نیز باید مد نظر قرار بگیرد. این ویژگی‌ها در تعیین مقاومت نهایی چادر برزنت تاثیرگذار هستند. پارچه برزنت سبز ، زرد، سفید و مشکی بعد از کرم بیشترین کاربرد را در صنایع دارند. البته این نوع رنگ‌ها تنها محدود به برزنت آب گریز است. به این معنی که پوشش‌هایی مانند برزنت کانتینری دارای رنگ‌هایی مانند آبی و قرمز نیز هستند. این نوع پارچه ها براق تر هستند.

کاربرد اصلی چادر برزنتی کرم رنگ

شاید بتوان گفت برزنت با یک جنس، کاربرد یکسانی دارند. در واقع رنگ تعیین کننده کاربرد یک پارچه نیست. به همین دلیل در هنگام خرید چادر برزنتی باید به این نکات توجه شود. یکی از ویژگی‌های اصلی این نوع پارچه ها، کیفیت بالای آن است. به همین دلیل می‌توان از آن برای پوشش بخش‌های متنوع استفاده کرد. شما می‌توانید برای پوشش بالکن، روکش سقف های اسپیس فریم و یا پوشش کالا و تجهیزات از برزنت استفاده کنید. در این حالت انتخاب رنگ بر عهده شما خواهد بود. پارچه برزنت کرم یکی از پرفروش ترین انواع این پارچه است. برزنت آب گریز ارزان را با رنگ مختلف از طریق سایت خریداری کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام