پارچه ترانزیتی و انواع آن

پارچه ترانزیتی و انواع آن

پارچه ترانزیتی و انواع آن

پارچه ترانزیتی و انواع آن را در این مطلب شرح می دهیم. پارچه ترانزیتی برزنتی با نام های پارچه کانتینری، چادر ترانزیتی ، برزنت کانتینری و چادر کانتینری نیز شناخته شده است. کاربرد اصلی آن برای روکش بار در کامیون و تریلی می باشد. اما از این پارچه مقاوم در صنایع دیگر نیز می توان استفاده کرد.

پارچه ترانزیتی و انواع آن

پارچه ترانزیتی چیست؟ پارچه ترانزیتی و انواع آن

همانطور که گفته شد پارچه کانتینری در واقع همان پارچه های برزنتی مقاوم شده هستند که در صنایع مختلف کابرد دارند. پارچه کانتینری برزنتی دارای دوام و عمر طولانی می باشد. چادر ترانزیتی ساخته شده از این پارچه ها، به راحتی قابل نصب و جمع کردن است. کیفیت بالای دوخت و طراحی چادر موجب محبوبیت بیشتر این پارچه ها در صنعت حمل بار شده است. الیاف پارچه از فلمنت و پنبه تشکیل شده است. همین امر موجب ایجاد خاصیت انعطاف پذیری بییشتر در پارچه تزانزیتی گردیده است.

این محصولات ضد آب در برابر نور خورشید نیز مقاوم هستند. در واقع از عبور اشعه مضر خورشید به داخل جلوگیری می کنند و این اشعه مضر که یو وی نام دارد از تار و پود تشکیل دهنده پارچه کانتینری برزنتی عبور نمی کند.

پارچه کانتینری جهت روکش و چادر کانتینری

کارخانه تولید پارچه برزنت

قیمت پارچه ترانزیتی با توجه به کیفیت آن، متراژ و ضخامت آن تعیین می شود. پارچه های ساخته شده از برزنت خوب و با کیفیت مطمئنا قیمت بالاتری را دارند. اما به طور کلی محصولات تولید شده توسط مجموعه اترس چادر، دارای قیمت های مناسب هستند و از نظر اقتصادی به صرفه می باشند.

برخی از پارچه ها مورد استفاده برای روکش بار و کالا، در برابر آتش مقاوم هستند که به آنها پارچه های نسوز برزنت گفته می شود. غیر قابل اشتعال بودن به ویژه در بحث حمل و نقل جاده ای برای مشتریان بسیار اهمیت دارد. سبکی این نوع چادر ها موجب شده است که برای روکش کالاها در حمل نقل از چادر های کانتینری مقاوم و کم حجم استفاده شود. برای اطلاع از قیمت چادر کانتینری و سایر محصولات برزنتی با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام