پارچه ترانزیتی و موارد مصرف آن

پارچه ترانزیتی و موارد مصرف آن

پارچه ترانزیتی و موارد مصرف آن

پارچه ترانزیتی و موارد مصرف آن را در این مطلب شرح خواهیم داد. پارچه های شناخته شده با عنوان پارچه ترانزیتی یا برزنت کانتینری در واقع یکی از انواع پارچه های برزنت هستند که به عنوان مشمع کانتینری به کار می روند. این نوع پارچه ها به دلیل مقاومت و طول عمر بالا و دارای بودن ویژگی هایی مانند ضد آب بودن و نسوز بودن از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. به طور معمول این محصولات از پارچه های پنبه ای یا فلمنت تهیه می شوند و علت این امر انعطاف پذیری زیاد آن می باشد. این پارچه ها در دو مدل به بازار عرضه می شوند:

  • پارچه برزنتی ترانزیتی یک رو
  • پارچه برزنتی ترانزیتی دو رو

برزنت کانتینری

پارچه ترانزیتی و موارد مصرف آن چیست؟

پارچه های برزنت ترانزیتی بهترین گزینه برای روکش وسایل نقلیه ای مانند تریلی و کامیون به عنوان چادر کانتینری هستند. کسانی که در حوزه حمل بار فعالیت دارند بدیهی است که نیازمند این گونه محصولات هستند. در واقع با ایجاد پوشش برزنتی در اطراف بار دیگر امکان نفوذ آب باران به داخل وجود ندارد. ممکن است این سوال پرسیده شود که چرا از پوشش های فلزی و مقاوم تر برای روکش بار در کامیون ها استفاده نمی شود؟ پارچه های برزنتی علاوه بر استحکام بالا در حد پوشش های فلزی، بسیار سبک هستند و همین امر موجب استقبال از این محصول برای پوشش بار در خودرو ها شده است. رنگ های به کار رفته در پارچه های ترانزیتی بسیار متنوع هستند. به طور معمول از رنگ آبی و یا قرمز برای روکش محصولات استفاده می شود.

برزنت کانتینری

قیمت پارچه ترانزیتی

قیمت پارچه ترانزیتی بستگی به متراژ و کیفیت آن دارد. در واقع عوامل متعددی بر قیمت چادرهای برزنتی و کانتینری تاثیرگذار می باشد. فروش انواع پارچه برزنت و ترانزیتی در مجموعه اترس چادر با قیمت های مناسب انجام می شود. امکان خرید آنلاین و اینترنتی محصولات برای تمام نقاط در ایران مانند شهر های تهران، کرج ، اصفهان ، شیراز و مشهد نیز فراهم شده است. کیفیت دوخت و مواد به کار رفته در این پارچه ها موجب بالا رفتن میزان رضایت مشتریان از این محصولات گردیده است.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام