پارچه ترانزیتی

پارچه ترانزیتی

پارچه ترانزیتی

پارچه ترانزیتی یکی از انواع پارچه های مقاوم و ضد آب است که از پنبه و فلامنت تهیه می شود. این پارچه کاربرد های گسترده ای دارد و از آن بیشتر برای پوشش کالا و بار توسط وسایل نقلیه سبک و سنگین مانند انواع وانت، کامیون، تریلی و … استفاده می شود. انواع این پارچه با ضخامت های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند که هرکدام دارای کیفیت متفاوت می باشند. با توجه به ابعاد مورد نظر قیمت چادر ترانزیتی تعیین می شود.

ارزانترین پارچه ترانزیتی

پارچه ترانزیتی به عنوان روکش بار

بار و کالایی که توسط ماشین های سنگین حمل می شود باید دارای یک کاور و روکش مناسب باشد. این کاور باید بتواند کالای مورد نظر را در برابر شرایط محیطی و جوی حفظ کند. سبکی پارچه یکی از نکات مهم در هنگام پوشش بار می باشد. پارچه ای که در پوشش بار استفاده می شود نباید وزن سنگینی داشته باشد. به همین دلیل بهترین گزینه برای این امر، استفاده از پارچه ترانزیتی می باشد. مورد دیگر نیز انعظاف پذیری پارچه می باشد. این پارچه در بین پارچه های تولید شده به عنوان کاور، از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

پارچه ترازیتی باید در برابر شرایط جوی نیز مقاوم باشد. به عنوان مثال در تابستان از عبور نور خورشید جلوگیری کند و در فصول سرد سال از ورود برف و باران به داخل بتواند جلوگیری کند. این پارچه به صورت یک رو و دورو تولید می شود که هرکدام دارای ضخامت های مختلفی هستند. مقاومت در برابر پوسیدگی، دوام و عمر طولانی از دیگر ویژگی های این پارچه می باشد. پارچه ترانزیتی و انواع آن را در یک مقاله دیگر به صور مفصل شرح دادیم.

چادر ترانزیتی یک رو

قیمت پارچه برزنت ترانزیتی

قیمت برزنت ترانزیتی با توجه به موارد مصرف آن مشخص می شود. این پارچه مقاوم و مستحکم به عنوان یک پارچه انعطاف پذیر شناخته شده است. قیمت فروش عمده آن کمتر و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه ترانزیتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام