0912 063 4885

پارچه جودون ضد آب

پارچه جودون کیف

پارچه جودون ضد آب

پارچه جودون ضد آب یکی از پارچه های مقاوم می باشد که در صنعت پوشاک برای تهیه البسه کاربرد فراوانی دارد. پارچه جودون به وسیله ماشین گردباف تهیه می شود که به عنوان یک پارچه یک رو پنبه در نظر گرفته می شود. امکان استفاده از نخ های متنوع و بیشتر در این پارچه وجود دارد. در این پارچه می توان از الیاف و نخ های طبیعی و مصنوعی در کنار یکدیگر استفاده کرد. در واقع این کار موجب می شود که پارچه تولید شده از کیفیت و مقاومت بیشتری برخوردار باشد.

پارچه جودان

کاربرد اصلی پارچه جودون

همانطور که گفته شد برای تهیه لباس و پوشاک از این پارچه در سطح گسترده ای استفاده می شود. کاربرد دیگر پارچه جودون در صنعت کیف سازی نیز می باشد. پارچه جودون کیف باید از مقاومت بیشتری برخوردار باشد. انواع تیشرت و شلوار را می توان با استفاده از پارچه های ضد آب جودون تهیه کرد. به دلیل مقاومت بالای این پارچه از آن می توان در صنایع دیگر نیز استفاده کرد. این پارچه در ضخامت های مختلفی تولید می شود.

برای تولید جودون مراحل مختلفی باید طی شود. در ابتدا جودون خام به کارخانه ارسال می شود و تمامی مراحل تهیه پارچه مانند سایر پارچه ها روی پارچه جودون انجام می شود. به عنوان مثال برای تغییر رنگ آن از مواد رنگرزی استفاده می شود. جودون خام نیز از ترکیب نخ های مختلف مانند کامفور و کامپکت استفاده می شود.

پارچه جودان

قیمت پارچه جودون

قیمت جودون ضد آب با توجه به قیمت های روز بازار مشخص می شود. عواملی مانند مرغوب بودن نخ و کیفیت پارچه در تعیین قیمت آن موثر می باشند. با توجه به اینکه این پارچه در تهیه البسه استفاده می شود می توان آن را به صورت متری و یا عمده خریداری کرد. در خرید عمده قیمت نهایی کمتر محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه جودون ضد آب و آب گریز با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام