0912 063 4885

پارچه سایبان ارزان

سایبان بازویی

پارچه سایبان ارزان

پارچه سایبان ارزان را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر و قسمت محصولات برزنتی خریداری کنید. فروش پارچه سایبان به صورت اینترنتی و حضوری میسر است. پارچه به کار رفته برای سایبان باید ضد رطوبت، مقاوم و دارای قیمت مناسب باشد. این سه فاکتور مهم را در هنگام خرید در نظر بگیرید. معمولا سایبان را از برزنت سایبان تهیه می کنند. این پارچه مقاوم در برابر نور خورشید و آب مقاوم است. بنابراین در تمامی فصول سرد و گرم سال کاربرد دارد.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

خرید آنلاین پارچه سایبان

همانطو که گفته شد خرید اینترنتی پارچه سایبان با مراجعه به بخش فروشگاه سایت انجام می شود. صرفه جویی در وقت و هزینه از مزایای این نوع خرید است. برزنت سایبان به صورت متری، رولی و عمده به فروش می رسد. این پارچه در رنگ های مختلف تولید و به مشتریان عرضه می شود. این پارچه در معرض عوامل محیطی و جوی مختلفی قرار می گیرید. بنابراین باید از مقاومت لازم برای مقابله با این شرایط برخوردار باشند. در صورتی که برای تهیه سایبان از پارچه برزنت استفاده شده باشد، این پارچه دارای مقاومت بسیار بالایی است. به عنوان مثال از الیاف مصنوعی و طبیعی برای ساخت آن استفاده می شود که این تاثیر بسیار زیادی در مقاومت آن در برابر آب و رطوبت دارد.

این پارچه از عبور اشعه مضر نور خورشید جلوگیری می کند. این اشعه یو وی نام دارد. از پارچه برزنتی سایبان برای تهیه و ساخت سایبان مغازه، ورودی منازل و فروشگاه ها استفاده می شود. امکان چاپ تبلیغات نیز روی این پارچه وجود دارد.

قیمت برزنت چادری

بهترین پارچه سایبان کدام است؟

با توجه به این که برزنت یک پارچه بسیار مقاوم است می توان گفت بهترین پارچه برای ساخت و تولید پارچه سایبان ارزان و سایبان های بازویی، برقی و دستی، پارچه برزنت است. این پارچه یک پارچه ضخیم و سبک است که کاربردهای مختلفی در صنایع دارد. انواع مختلف آن مانند برزنت پلی استر، شمعی، نانو، پی وی سی و …در بازار تولید می شود.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام