پارچه سایبان چادری

برزنت نانو ارزان قیمت

پارچه سایبان چادری

پارچه سایبان چادری باید ضد آب و مقاوم باشد. به علت تماس دائمی با شرایط جوی مختلف، جنس پارچه باید بسیار مقاوم باشد. بهترین پارچه سایبان، پارچه برزنت است. از پارچه برزنتی برای ساخت انواع چادر برزنتی استفاده می شود. سایبان چادری برای جلوگیری از عبور نورخورشید در تابستان به کار می رودو البته در فصل زمستان نیز از ورود آب باران و برف به داخل جلوگیری می کند. در ساعاتی از شبانه روز خورشید به صورت مستقیم می تابد و تا حدی آزاردهنده است. پارچه سایبان موجب ایجاد یک فضای دلنشین و قابل استفاده می شود. در واقع در صورت عدم نصب سایبان، امکان استفاده از فضاهایی مانند تراس در ظهر وجود ندارد.

قیمت برزنت چادری

ویژگی انواع سایبان پارچه ای

یک سایبان چادری و پارچه ای باید از دوام کافی برخوردار باشد. همانطور که گفته شد بهتر است از برزنت سایبان برای تهیه انواع سایبان استفاده شود. دوخت سایبان باید بسیار دقیق و استاندارد باشد. جنس برزنت به کار رفته در تهیه انواع سایبان نیز بسیار مهم است. انواع مختلفی از پارچه برزنت در بازار وجود دارد. برزنت شمعی، برزنت نسوز، برزنت ضد آب، برزنت پلی استر، برزنت مشمایی، برزنت ضد آب و برزنت پلی استر از انواع برزنت هستند. برزنت کانتینری و برزنت ضد آب بهترین گزینه برای سایبان هستند.

برای سایبان مغازه و فروشگاه نیز از پارچه برزنت استفاده می شود. انواع پارچه برزنت مقاوم با طرح های مختلف برای برزنت سایبان کاربرد دارند. انواع سایبان های دستی و برقی با استفاده از پارچه برزنت تهیه می شوند. امکان چاپ تبلیغات روی سایبان مغازه نیز وجود دارد.

خرید چادر برزنت

خرید سایبان برزنتی

مجموعه اترس چادر تولید کننده انواع چادر و پارچه برزنت سایبان است. این مجموعه اقدام به فروش محصولات خود به صورت اینترنتی می کند. امکان خرید حضوری انواع سایبان نیز در این مجموعه وجود دارد. سایبان برزنتی چادری مناسب برای ورودی منازل، مغازه، تراس و بالکن است. در واقع در هر جایی که نیاز به سایبان باشد می توان از پارچه برزنتی استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت سایبان پارچه ای و چادری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (14 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام