0912 063 4885

پارچه سقفی برزنتی

سایبان پارچه ای حیاط

پارچه سقفی برزنتی

پارچه سقفی برزنتی یکی از انواع مقاوم و مستحکم برزنت می باشد. برای مسقف کردن فضای باز می توان از انواع برزنت سقفی درجه یک و مستحکم استفاده کرد. در فضای باز و نیمه باز منازل مانند تراس، ادارات، مکان های تفریحی و … به دلیل تابش نور شدید خورشید می توان از پارچه های سقفی مقاوم استفاده کرد. یکی از بهترین نوع این پارچه ها که دارای ویژگی ها و خواص مختلف است، پارچه برزنت می باشد. با نصب پارچه های سقفی می توان در شرایط آب و هوایی مختلف از فضای باز استفاده کرد.

چادر برزنتی سقفی

ویژگی های پارچه سقفی برزنتی

همانطور که گفته شد پارچه های برزنت سقفی سدی هستند در برابر شرایط جوی مختلف برای استفاده از فضاهای باز. نور شدید خورشید، باران، برف، باد و طوفان موجب می شود که نتوانیم از فضای باز به راحتی استفاده کنیم. در مواردی استفاده از این فضاها عملا غیر ممکن می شود. اما با استفاده از پارچه های سقفی ضد آب تا حد زیادی این فضا ها قابل استفاده می شود:

  • ضد آب و ضد رطوبت
  • سبکی و راحتی در استفاده
  • مقابله با باد و طوفان
  • جلوگیری از اشعه یوی وی و نور شدید خورشید
  • دوام و عمر طولانی
  • مقابله با شرایط جوی مختلف

 

چادر برزنت کارکرده

انواع پارچه سقفی برزنتی

این پارچه ها را می توان در دو نوع ثابت و متحرک نصب کرد. متریال به کار رفته در ساخت آنها تفاوتی با یکدیگر ندارد و فقط از نظر کارکرد، پارچه سقفی متحرک راحتی بیشتری را برای استفاده کنند در پی دارد. از این پارچه های متحرک سقفی با نام سقف های برقی نیز یاد می شود که قابلیت استفاده در مکان ها با کاربری های مختلف را دارد.

در هنگام اجرای سقف های پارچه ای ثابت و متحرک باید شرایط آب و هوایی منطقه را مد نظر داشت و با توجه به آن متریال مناسب را برای پارچه سقفی استفاده کرد. امکان اضافه کردن شیشه های متحرک در اطراف سقف متحرک نیز وجود دارد که در این ضورت مانند یک اتاقک عایق عمل خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت سقفی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام