0912 063 4885

پارچه شمعی پشت نقره ای

پارچه شمعی پشت نقره ای

پارچه شمعی پشت نقره ای

پارچه شمعی پشت نقره ای: پارچه های شمعی از پارچه های مقاوم هستند که در دو مدل تولید می شوند. یکی از مدلهای این پارچه دارای پشت نقره اس است. یعنی در قسمت روی پارچه طرح و رنگ مختلف و در پشت آن رنگ نقره ای وجود دارد. این پارچه ضد آب و برخلاف ظاهرش بسیار مقاوم است و همچنین در برابر نور خروشید نیز مقاومت می کند. این پارچه سبک است و وزن زیادی ندارد و در عرض های 150 تا 170 سانتی متر به فروش می رسد.

پارچه شمعی پشت نقره ای

ویژگی های پارچه پشت نقره ای

پارچه پشت نقره یک نوع پارچه خشک شمعی است. این پارچه برای تولید کاور، پیش بند، کیسه، کاپشن و بارانی و در تولید سایبان نیز کاربرد دارد. این پارچه ضد آب است. پارچه شمعی پشت نقره ای تنوع رنگی بالایی دارد و در رنگ های مختلف به صورت تک رنگ و چهارخانه تولید می شود. مجموعه اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع پارچه های شمعی فعالیت دارد. این مجموعه کلیه پارچه های تولیدی را با قیمت کم و ارزان به مشتریان می فروشد.

یکی دیگر از ویژگی های پارچه پشت نقره ای، مقاومت در برابر آفتاب است. با توجه به همین ویژگی و وزن کمش در تهیه کاور های محافظتی کاربرد دارد. برای خرید آن می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید و پارچه مورد نظر خود را به صورت متری و رولی سفارش دهید. خرید به صورت عمده نیز برای مشتریان فراهم شده است.

پارچه شمعی پشت نقره ای

قیمت پارچه شمعی پشت نقره ای

به دلیل نوسانات قیمت پارچه در بازار از درج قیمت انواع پارچه برزنت، شمعی و … معذوریم. اما برای قیمت لحظه ای این پارچه می توانید با بخش فروش مجموعه در تماس باشید و از قیمت روز انواع پارچه مطلع شوید. این پارچه ها با کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می گیرند. قیمت انواع پارچه بستگی به کیفیت و ابعاد آن دارد و با توجه به نوع آن مشخص می شود.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام