پارچه مشمع

ارزانترین پارچه ترانزیتی

پارچه مشمع

پارچه مشمع یکی از انواع پارچه های برزنتی است که به عنوان یک پارچه ضد آب استفاده می شود. از این پارچه چادر مشمع ساخته می شود که بیشتر به عنوان روکش و کاور خودرو کاربرد دارد. انواع پارچه های ضد آب برزنتی از ترکیب پنیه و پلی استر تهیه می شوند. این پارچه ها آب گریز هستند و از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری می کنند.اترس چادر تولید کننده انواع چادر ضد آب می باشد.

چادر پوشش محصولات کشاورزی

کاربرد اصلی پارچه مشمعی

پارچه مشمعی یکی از پارچه های مقاوم می باشد که کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارد. به عنوان مثال برای روکش استخر و  پوشش سطح استخر می توان از آن استفاده کرد. علاوه بر سبکی، مقاومت بالایی دارد و از عبور نور خورشید جلوگیری می کند و همین امر موجب عدم تبخیر آب استخر می شود. همانطور که گفته شد وزن کم یکی از ویژگی های این پارچه است. از دیگر کاربرد های آن پوشش محصولات کشاورزی است. انواع محصولات کشاورزی مانند گندم بعد از جمع آوری و قبل از انبار شدن نیازمند یک پوشش مقاوم می باشند. این پوشش می تواند محصول را از آسیب های مختلف حفظ کند.

پلی استر یکی از الیاف به کاررفته در انواع پارچه های ضد آب موجب می شود که پارچه در برابر شرایط محیطی مختلف مقاوم شود. انواع پارچه های ترانزیت، پارچه کانتینری، پارچه لمینت دارای مواد پلی استری هستند.

چادر کامیون

قیمت برزنت مشمع

قیمت برزنت مشمع با توجه به کیفیت، برند تولید کننده و قیمت های روز تعیین می شود. جنس پارچه و ابعاد آن نیز در تعیین قیمت پارچه موثر هستند. اترس چادر تولید کننده انواع پارچه های برزنتی مقاوم است. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت مشمعی با بخش فروش در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام