0912 063 4885

پارچه نانو ضد آب

برزنت نانو ارزان قیمت

پارچه نانو ضد آب

پارچه نانو ضد آب: این پارچه با نام برزنت نانو نیز در بازار شناخته شده است. برای خرید اینترنتی پارچه نانو می توانید از طریق بخش فروشگاه سایت اقدام کنید.همانگونه که گفته شد از برزنت نانو برای انواع سایبان و چتر استفاده می شود. برای نشمین و پشتی صندلی های تاشو معمولا از پارچه های برزنت نانو استفاده می شود. پوشش سیلو و استخر آب نیز از دیگر کاربرد های آن می باشد.

پارچه برزنتی نانو

خرید برزنت نانو

انواع برزنت نانو ارزان قیمت در این مجموعه به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت برزنت نانو در تهران با بخش فروش در تماس باشید.چادر برزنت نانو که تماما از تاروپود است واز مواد نانو در تولید این پارچه استفاده شده است برزنت نانو که در تمامی ابعاد مختلف تولید میشود.

تنوع رنگی ، دوام و عمر طولانی، مقاومت و استحکام، مقاومت در برابر پوسیدگی و جلوگیری از نفوذ نور خورشید از دیگر ویژگی پارچه نانو ضد آب می باشد. انواع چتر باغی و رستورانی را می توان با استفاده از این پارچه پوشش داد. در واقع در هر مکانی که در معرض رطوبت قرار داشته باشد استفاده از پارچه نانو برزنتی توصیه می شود.

پارچه نانو

خرید برزنت نانو

قیمت پارچه نانو با توجه به قیمت های روز مشخص می شود. به علت نوسانات قیمت در بازار قیمت روز ملاک قرار می گیرد. فروش به صورت رولی و متری انجام می شود. امکان فروش پارچه به صورت عمده نیز فراهم می باشد. ضخامت این پارچه بسیار مناسب می باشد و قابلیت دوخت و پانچ را داراست . برای اطلاع از قیمت برزنت نانو ضد آب ارزان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام