پارچه های برزنت پلی استر پنبه

پارچه های برزنت پلی استر پنبه

پارچه های برزنت پلی استر پنبه

پارچه های برزنت پلی استر  و پنبه همانطور که از نامش پیداست از ترکیب الیاف طبیعی پنبه و الیاف مصنوعی پلی استر تهیه شده است. برزنت های پلی استر- پنبه به عنوان یک روکش های چند کاره از مخلوطی پنبه و پلی استر ساخته شده اند و از مقاومت و خاصیت دفع آب نسبت به برزنت های پنبه ای سنتی برخوردار هستند. علاوه بر مقاومت بالای آن در برابر نفوذ آب، وزن بسیار کمی دارد. به دلیل داشتن الیاف پنبه ممکن است در اثر حرارت زیاد در آنها جمع شدگی رخ دهد.

پارچه های برزنت پلی استر پنبه | تولید و فروش انواع پارچه پلی استر

کاربرد برزنت پلی استر پنبه

از لحاظ کیفیت و کاربرد، پارچه های پلی استر بسیار شبیه پارچه ها با الیاف طبیعی هستند و کاربرد بسیار گسترده ای در صنعت نساجی دارند. این فراورده های نفتی از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به الیاف ابریشم و ابریشم مصنوعی دارند. این الیاف مصنوعی قابل ترکیب با الیاف طبیعی مانند پشم و پنیه نیز می باشند. هر چقدر میزان براق بودن پارچه بیشتر باشد یعنی پلی استر به کار رفته در آن درصد بیشتری دارد. پارچه های طبیعی و تهیه شده با الیاف طبیعی لطافت بیشتری دارند در حالی که این پارچه ها از لطافت کمتری برخوردار هستند.

پارچه های برزنت پلی استر پنبه

ویژگی های پارچه های پلی استر پنبه

پارچه برزنت پلی استر و پنبه دارای مزایای و ویژگی های مختلفی است. به دلیل وجود الیاف طبیعی در کنار الیاف مصنوعی در برابر ساییدگی؛ پوسیدگی و کشش بسیار مقاوم است. به دلیل وجود پلی استر در تهیه آن امکان ایجاد چین و چروک در آن نسبت به پارچه های تماما نخ، پنبه و پشم کمتر است. همپنین در برابر لکه ها مقاوم است و به راحتی لکه مورد نظر با شستشو از بین می رود.

پراچه پلی استر و پنبه دارای تنوع رنگ بسیار بالایی است و در رنگ های مختلف تولید می شود. از آن می توان به عنوان عایق رطوبت استفاده کرد به دلیل اینکه به هیچ عنوان آب در این پارچه نفوذ نمی کند. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت پلی استر پنبه با بخش فروش در تماس باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام