خرید پارچه چادر برزنت با قیمت ارزان

قیمت برزنت چادری

خرید پارچه چادر برزنت با قیمت ارزان

پارچه برزنت برای تهیه انواع چادر برزنتی مانند چادر مسافرتی، چادر و روکش خودرو، چادر و برزنت سقفی، انواع سایبان مغازه و فروشگاه و … کاربرد دارد. به دلیل ضخامت بالای برزنت و کیفیت بالا یکی از پروفروش ترین انواع پارچه در بازار است. به دلیل تنوع پارچه های برزنتی، جنس انواع چادر با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال در برخی از انواع پارچه برزنت از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. الیاف مصنوعی مانند پلی استر موجب می شود که پارچه تولید شده در برابر رطوبت و آب مقاوم شود.

پارچه های برزنت پلی استر پنبه | تولید و فروش انواع پارچه پلی استر

بهترین پارچه برزنتی برای تهیه چادر

انواع مختلف پارچه برزنت شامل برزنت شمعی، برزنت نانو، ضد آب، برزنت نسوز، برزنت کانتینری و …در بازار تولید می شوند. انواع چادرهای برزنتی نیز از همین پارچه ها تهیه می شوند. مثلا برزنت کانتینری یکی از مقاوم ترین انواع پارچه برزنتی است. چادر کانتینری را برای پوشش کانتینر، کولرآبی، سایبان، پوشش بالکن و … به کار می برند. در واقع به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و سبکی آن کاربردهای بسیار زیادی دارد.

انواع چادر برزنتی با توجه به جنس آن قیمت گذاری می شوند. چادرهای مسافرتی مانند چادر گروهی و اسکلتی، چادر اتوماتیک، حرفه ای، چادر معمولی برزنتی و پلی استر و چادرهای هلال احمر همگی دارای قیمت های مختلفی هستند.

بررسی قیمت پارچه برزنت

فروش پارچه برزنتی

اترس چادر در حوزه فروش انواع پارچه های برزنتی فعالیت دارد. این مجموعه به عنوان تولید کننده چادر برزنت انواع محصولات برزنتی را تولید می کند. فروش پارچه ها به صورت رولی و متری انجام می شود. امکان فروش محصولات به صورت عمده برای مشتریان نیز وجود دارد. امکان فروش اینترنتی پارچه برزنت نیز از طریق فروشگاه میسر شده است. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه و چادر برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

4.8/5 - (21 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام