0912 063 4885

پارچه کانتینری صد در صد ضد آب

پارچه ترانزیتی و انواع آن

پارچه کانتینری صد در صد ضد آب

پارچه کانتینری صد در صد ضد آب یک پارچه برزنتی مقاوم است که علاوه بر روکش کانتینر در صنایع مختلف نیز کاربرد دارد. با پیشرفت های به وجود آمده در صنعت نساجی، انواع پارچه برزنتی با خواص مختلف تولید شده اند. برزنت کانتینری یکی از مرغوب ترین انواع برزنت های تولیدی می باشد که برای ضد آب شدن آن در کنار الیاف طبیعی از الیاف مصنوعی نیز استفاده شده است.

چادر ترانزیتی دو رو

کاربرد های پارچه کانتینری ضد آب

از پارچه کانتینری آب برای روکش بار و کالا در حمل نقل های جاده ای و یا دریایی استفاده می شود. این پارچه با نام مشمع کانتینری، برزنت کانتینری و یا چادر کانتینری شناخته شده است. کیفیت بالا و جنس مرغوب آن موجب شده است تا در برابر رطوبت، باد، آتش؛ برف و باران و پوسیدگی مقاومت کند. این پارچه آنتی باکتریال می باشد و باکتری ها به داخل ان نفوذ نمیکنند. به عنوان مثال برای پوشش بار های شامل مواد غذایی و یا محصولات آرایشی بهداشتی از روکش های کانتینری استفاده می شود. از این پارچه برای کف استخر و عایق کردن آن نیز استفاده می شود.

چادر ترانزیتی دو رو

ویژگی های چادر کانتینری

چادر کانتینری با دوخت استاندارد و کیفیت بالا در کشور تولید می شود. تمام مراحل تولید برزنت کانتینری با روش های و استاندارد های جهانی آن مطابقت دارد و با به کارگیری نیروهای متخصص و زبده سعی در تولید محصولی با کیفیت شده است. پارچه کانتینری به عنوان یک پارچه صد در صد ضد آب برای عایق نمودن مکان های مختلف کاربرد دارد و این نشان از کیفیت این محصول دارد. همچنین برای جابه جایی ماشین آلات در کارخانه برای جلوگیری از آسیب به وسایل حساس از برزنت های کانتینری در ضخامت های مختلف استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت کانتینری ضد آب با بخش فروش در تماس باشید. انواع پارچه های مقاوم با کیفیت بالا و درجه یک در مجموعه اترس چادر تولید می شود. از این پارچه برای تولید انواع چادر های مسافرتی، روکش و کاور مخازن اسیدی و مواد شیمیایی، روکش دیوار های در حال ساخت و .. استفاده می شود.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام