پخش پارچه سایبان

برزنت سایبان

پخش پارچه سایبان

پخش پارچه سایبان: خرید اینترنتی پارچه سایبان در سایت اترس چادر از طریق بخش فروشگاه انجام می شود. پارچه سایبان یک پارچه بسیار مقاوم برزنتی است. این پارچه باید در برابر شرایط جوی و محیطی مقاومت بالایی داشته باشد. معمولا دارای تنوع در رنگ و طرح است. گاهی نیز به صورت ساده و بدون نقش از این پارچه استفاده می شود. سایبان باید از عبور نور خورشید جلوگیری کند. همچنین در فصول سرد سال از نفوذ برف و باران به داخل جلوگیری کند. به همین دلیل از برزنت برای تهیه آن استفاده می شود.

سایبان بازویی

کاربرد برزنت سایبان

از برزنت سایبان برای پوشش سایبان مغازه و فروشگاه و هر مکانی که در معرض نور خورشید است، استفاده می شود. به عنوان مثال برزنت برای سایبان بالکن نیز کاربرد دارد. برخی از افراد  از برزنت کانتینری به عنوان پوشش برزنت برای بالکن استفاده می کنند. این پارچه بسیار مقاوم و ضد آب است. همچنین به دلیل به کار بردن الیاف مصنوعی در ساخت آن، ضد آب است. در مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی که امکان فساد مواد غذایی وجود دارد بهتر است از سایبان استفاده شود. نور خورشید به ویژه در تابستان موجب فاسد شدن این مواد خواهد شد.

خرید اینترنتی پارچه سایبان از طریق فروشگاه اترس چادر امکان پذیر است. این بخش دارا تنوع در طرح و رنگ است و شما می توانید پارچه مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. امکان خرید حضوری و تلفنی نیز برای مشتریان وجود دارد.

سایبان ارزان قیمت

قیمت پارچه سایبان

اترس چادر به عنوان پخش پارچه سایبان در کرج، فردیس و تهران فعالیت می کند. قیمت های مناسب و ارزان و کیفیت بالای محصولات موجب رضایت مشتریان شده است. قیمت پارچه با توجه به قیمت روز تعیین می شود. همچنین قیمت سایبان نیز به متراژ پارچه سایبان، نوع آن و کیفیت پارچه تولید شده بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت پارچه و خرید برزنت سایبان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام