چادر برزنتی

چادرهای برزنتی پر کاربرد

چادرهای برزنتی پر کاربرد از انواع پارچه های برزنتی مقاوم و متراکم تولید می شوند. امروزه این چادرهای ضد آب جایگاه ویژه ای در زندگی ما به خود اختصاص داده اند. مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

مهم ترین دلیل پر کاربرد بودن چادرهای برزنتی وجود خصیصه ی پوشش دهی مناسب و همچنین ایجاد حفاظی مستحکم برای عدم آسیب به محوله می باشد. البته خیلی از برزنت ها را در ایجاد سقف های موقت نمایشگاهی و حتی جدارهای جدا کننده مورد استفاده قرار می دهیم. کلا برزنت یک پارچه مقاوم و سخت ولی در عین حال منعطف می باشد.

چادرهای برزنتی و گروهی

از آن روی که پارچه های برزنتی برگزیده ترین نوع پارچه در مصارف صنعتی، تولیدی و نظامی می باشند. هر روزه انواع جدیدتر و به روزتری از این پارچه وارد بازار می شود. و این  فناوری و تکنولوژی مدرن است که برای تولید برزنتی مقاوم تر نسبت به گونه های قدیمی به کمک ما آمده است. چادرهای برزنتی نانو را میتوان یکی از چادرهای پر کاربرد در حوزه ی صنعت دانست. از انواع چادرهای برزنتی می توان به چادر کانتینری ، چادرهای برزنتی معمولی و … اشاره نمود. با وجود پبشرفت در این حوزه حتی برزنت های معمولی نیز جزء قوی ترین نوع منسوجات می باشند. در اینجا به پاره ای از خصوصیات برجسته ی پارچه های برزنت اشاره می نماییم:

  • خاصیت نفوذ ناپذیری برزنت در مقابل آب و رطوبت
  • آنتی باکتریال بودن برخی از برزنت ها
  • سطح مقاومت نسبتا بالا در برابر افزایش دمای محیطی و حتی حریق
  • عمر بالا و استقامت این پارچه ی برزنت
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

ورود نانو تکنولوژی در صنعت چادرهای برزنت

ورود نانو تکنولوژی در صنعت چادرهای برزنت را می توان انقلابی عظیم در تولید پارچه برزنتی محسوب کرد. تلفیق و ترکیب نخ های طبیعی و مصنوعی و همچنین ایجاد بافت بسیار متراکم سبب به وجود آمدن برزنتی مرغوب و با کیفیت شد. همان طور که می دانیم دستگاه های مربوط به تولید برزنت بسیار آپدیت شده و ما شاهد پیشتازی و رونق فروش پارچه ی برزنت در بازار هستیم.

البته نباید این نکته فراموش نماییم که هنوز متاسفانه واردات چند نوع  از پارچه های برزنتی همچنان از خارج از کشور ادامه دارد و هنوز در داخل به خود کفایی نرسده ایم. چادرهای برزنتی را حتی در غرفه های نمایشگاهی نیز مورد استفاده قرار می دهند. ولی به عنوان نمونه چادرهای برزنتی کانتینری را در حمل و نقل های جاده برای جلوگیری از هر گونه آسیب محموله استفاده می نمایند. پوشش وسایل خانگی مانند کولر و… نیز از مصارف خانگی این محصول می باشد. سایبان ها و زیراندازه های برزنتی و حتی چادرهای مسافرتی ار گونه های دیگر این محصول می باشند.

نمایندگی های اصلی و معتبر چادرهای برزنتی

نمایندگی های معتبر چادرهای برزنتی در کشورمان با یک سرچ ساده در فضای مجازی قابل دسترس می باشند. استعلام قیمت به روز برزنت و همچنین مشاوره ی متناسب با نیاز خود را می توان به راحتی در این فروشگاه ها انجام دهیم. مجموعه ی استرس چادر یکی از برترین نمایندگی های فروش محصولات برزنتی  می باشد .شما در هر نقطه ای از کشورعزیزمان که سکونت داشته باشید به راحتی از طریق ارتباط با این مجموعه می توانید به یک خرید مطلوب و مقرون به صرفه دست پیدا نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید