0912 063 4885

چادر اتوماتیک هلال احمری

چادر اتوماتیک هلال احمری

چادر اتوماتیک هلال احمری

چادر اتوماتیک هلال احمری در ابعاد و گنجایش های مختلف تولید می شود. این چادر مسافرتی به عنوان بهترین چادر مسافرتی دارای 4 عدد طناب قیطان امدادی به طول 2/5 متر است. 8 عدد میخ در یک کیسه به همراه چادر به مشتری داده می شود. علاوه بر ضد آب بودن چادر، یک پوشش دیگر نیز به همراه وسایل چادر وجود دارد. برای نصب چادر اتوماتیک هلال احمری یک بروشور برای نصب هم وجود دارد. در هنگام استفاده از چادر بهتر است در صورت روشن بودن وسایل گرمایشی، درب هواکش چادر باز باشد. ارتفاع چادر 6 نفره مسافرتی هلال احمری در حدود 175 سانتی متر است.

چادر اتوماتیک هلال احمری

نصب چادر اتوماتیک

قبل از نصب چادر باید یک مکان صاف و هموار را انتخاب کنید. به هیچ عنوان زیر دکل های خطوط انتقال برق و درخت اقدام به نصب چادر نکنید! چادر مسافرتی اتوماتیک باید به وسیله میخ و طناب به زمین متصل شود. بعد از بیرون آوردن چادر از کیف حمل آن، باید چهار طرف پایه چادر رو به بالا قرار بگیرد. پایه ها باید نسبت به ستون اصلی عمود و دارای زاویه 90 درجه باشند. بعد از این مرحله زانویی را باز می کنیم. این عمل باید در 4 طرف چادر انجام شود. در این مرحله چادر در حالت نیمه باز روی سطح زمین قرار می گیرد و باید پایه های تلسکوپی چادر در چهار طرف کشیده شوند.

بعد از نصب چادر هلال احمری اتوماتیک می توانید از روکش ضد آب آن برای پوشش نهایی چادر استفاده کنید. این چادر برای کمپینگ و طبیعت گردی کاربرد بسیار زیادی دارد. برای کوهنوردی می توانید از چادر کوهنوردی انفرادی استفاده کنید. این چادرها متناسب با ارتفاعات ساخته می شوند و برای کوهنوردی مناسب اند.

چادر اتوماتیک هلال احمری

خرید چادر اتوماتیک مدل هلال احمر

برای خرید چادر اتوماتیک هلال احمری به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. انواع چادر مسافرتی برای کمپینگ و کوهنوردی در این بخش برای فروش قرار دارد. این چادرها با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شوند. چادرهای مسافرتی اتوماتیک، چادر عصایی، چادر فنری و … از جمله محصولات این مجموعه هستند.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام