چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم

چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم

چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم

چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم که با نام چادر های گروهی و عشایری نیز شناخته می شوند از پارچه برزنت ضخیم و مقاوم تهیه و تولید می شود. قیمت این چادر های مسافرتی، به نسبت کارایی آن بسیار به صرفه است. در واقع این چادر ها نیز مانند چادر های هلال احمر در شرایط آب و هوایی مختلف کاربرد دارند. چادر های امدادی برای طبیعت گردی، کوهنوردی و در موارد خاص و بحرانی و بروز حوادث مانند سیل و زلزله استفاده می شوند.

چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم

ویژگی های چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم

چادر های اسکلتی به دلیل نوع پارچه استفاده شده، ضد آب هستند. بنابراین نفوذ رطوبت در این نوع از چادر ها بسیار کم می باشد. مقاومت در برابر باد  و طوفان، برف و باران و جلوگیری از عبور اشعه نور خورشید، از ویژگی های این چادر ها می باشد. بنابراین این محصول در تمامی شرایط آب و هوایی در زمستان و تابستان با توجه به چهارفصل بودن ایران ، قابل استفاده است. این چادر های مسافرتی ضخیم با بهترین کیفیت و با دقت باید تولید شوند. نحوه برپایی این چادر ها نیز با توجه به بزرگی و کوچکی آنها متفاوت است.

چادر اسکلتی مسافرتی

خرید چادر اسکلتی

به طور کلی چادر های مقاوم و مستحکم مانند چادر های نظامی و اسکلتی برای شرایط سخت آب و هوایی طراحی و تولید می شوند. این محصولات یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین چادر ها برای کمپینگ، مسافرت و یا به عنوان چادر های امدادی محسوب می شوند. اترس چادر تولید کننده انواع چادر های مسافرتی، اسکلتی، گروهی ، عشایری و چادر های هلال احمر با استفاده از پارچه های مقاوم و مستحکم مانند برزنت توانسته است در مدت زمان فعالیت خود، رضایت مشتریان را جلب کند. برای سفارش و اطلاع از قیمت ها با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید.

4.8/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام