0912 063 4885

چادر بازی کودک

چادر مسافرتی مدل کودک

چادر بازی کودک

چادر بازی کودک یک چادر مسافرتی کوچک است که برای بازی بچه‌ها تولید شده است. چادر کودک همان مقاومت چادر بزرگسالان را دارد. بنابراین در هنگام سفر نیز کودک شما می‌تواند از آن استفاده کند. اما از دیدگاه روانشناسی، بازی با کودک حس مستقل بودن را در کودک ایجاد می کند. بنابراین از نظر تربیتی نیز استفاده از یک چادر مستقل می تواند موجب رشد و پیشرفت بیشتر فرزند شما در زمینه های مختلف می شود. خرید چادر کودک ارزان را از طریق بخش فروش و فروشگاه اترس چادر تجربه خواهید کرد. تمامی چادرهای مسافرتی با قیمت روز به بازار عرضه می‌شوند.

چادر کودک

چادر بازی کودک فنری

کودکان برای بازی نیاز به چادر مسافرتی با ساختار چادر مسافرتی خانواده دارند. این چادرها اغلب فنری هستند. نحوه باز و بسته کردن آنها نیز به همان روش انجام می‌شود. چادر بازی کودک فنری با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. این چادرها را می‌توان در خانه، حیاط و مسافرت استفاده کرد. بهتر است به جای اسباب بازی های کودکانه از وسایلی که از نظر روانشناسی مناسب سن کودک هستند استفاده کرد.

چادر بازی کودک دخترانه و پسرانه با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت تنها در رنگ و طرح این چادرها است. قیمت چادر بازی کودک نیز با توجه به اندازه، طرح و مدل چادر تعیین می شود. تمامی چادرها از طرح و نقش متفاوت برای سنین مختلف استفاده می کنند.

چادر کودک

خرید چادر کودک ارزان

قیمت چادر مسافرتی مدل کودک بستگی به نوع چادر دارد. هر چادر با توجه به امکاناتش، قیمت گذاری می‌شود. به عنوان مثال برخی از چادرها، توری و پشه بند ندارند. به همین دلیل از قیمت کمتری برخوردار هستند. برای خرید چادر کودک ارزان و با قیمت مناسب می توانید به پیج اترس چادر یا بخش فروشگاه بروید. در بخش فروشگاه محصولات جدید با قیمت های متنوع قرار داده شده اند.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام