چادر برزنتی اصل

خرید چادر برزنتی دست دوم

چادر برزنتی اصل

چادر برزنتی اصل از پارچه برزنت تهیه می شود. با توجه به نوع پارچه برزنت، کیفیت چادر برزنتی تعیین می شود. برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود. در واقع از الیاف مصنوعی و طبیعی برای تهیه برزنت استفاده می شود. الیاف مصنوعی موجب مقاومت بیشتر چادر می شوند. در حقیقت این الیاف پارچه برزنت را ضد آب می کنند. انواع پارچه برزنت شامل برزنت شمعی، پلی استر، پی وی سی، برزنت نسوز و … تولید می شود. از این پارچه ها برای تهیه چادر مسافرتی، چادر سقفی برزنتی و … استفاده می شود.

چادر برزنت متری چند؟

انواع پارچه برزنتی برای چادر برزنت

پارچه برزنتی یکی از ضخیم ترین پارچه های موجود در بازار است. این پارچه بسیار با کیفیت است و به عنوان یک پارچه ضخیم شناخته شده است. از انواع برزنت برای تهیه چادر استفاده می شود. هر کدام از پارچه های برزنتی کاربرد مخصوص به خود را دارند. به عنوان مثال از برزنت نسوز برای درزگیری داکت کوره استفاد می شود. چادرهای مسافرتی اسکلتی و گروهی، انواع چادر معمولی و اتوماتیک همگی از برزنت تهیه می شوند. این پارچه ها سبک اما ضخیم هستند.

برزنت قیمت ارزانی دارد. این پارچه با کیفیت یکی از پرفروش ترین پارچه های بازار است. برای خرید آن می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر اقدام کنید. همچنین امکان خرید برزنت به صورت حضوری برای مشتریان فراهم شده است. چادر برزنتی اصل را می توانید از طریق مجموعه اترس چادر خریداری کنید.

برزنت ضد آب

قیمت برزنت

قیمت چادر و پارچه برزنت با توجه به نوع آن مشخص می شود. چادر برزنتی باید دارای دوخت استاندارد باشد. از چادر برای روکش اتومبیل، برزنت سقف اسپیس فریم، پوشش بالکن و تراس و سایبان استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت انواع چادر برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام