0912 063 4885

چادر برزنتی تراس

کاور برزنتی کولر آبی

چادر برزنتی تراس

چادر برزنتی تراس معمولا از پارچه برزنت کانتینری انتخاب می شود. برزنت یک پارچه پر فروش و مقاوم است و کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال انواع پارچه برزنت ضد آب برای دوخت انواع چادر برزنتی خودرو و کاور کالا و بار کاربرد دارد. بنابراین پارچه های برزنتی علاوه بر تهیه چادر برزنتی برای مصارف دیگر نیز استفاده می شوند. برزنت پلی استر یک برزنت ضد آب است که جنس اکثر چادرهای مسافرتی معمولی و حرفه ای از آن است. برای پوشش تراس و بالکن باید از یک پارچه مقاوم استفاده شود. بهترین گزینه استفاده از پارچه های برزنت برای بالکن می باشد.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

خرید چادر برزنت بالکن

برای خرید چادر برزنت بالکن باید به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در این بخش انواع چادرهای برزنتی با کیفیت و قیمت مناسب به مشتری ارائه می شود. امکان خرید آنلاین و اینترنتی پارچه برزنت در کنار فروش حضوری برای مشتریان میسر شده است. چادر برزنتی باید دارای دوخت استاندارد و مقاومی باشد. در واقع طراحی و دوخت پارچه یکی از فاکتورهای مهم در کیفیت آن محسوب می شود. معمولا از پارچه های برزنتی به دلیل ضد آب بودن برای پوشش تراس استفاده می شود. در واقع چادر برزنتی تراس باید از عبور نور خورشید و باران و برف جلوگیری کند.

اترس چادر به عنوان تولیدی پارچه برزنت فعالیت دارد. انواع پارچه های برزنتی مانند پارچه شمعی، پلی استر، برزنت کانتینری و …. هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند.

کاور برزنتی کولر آبی

قیمت پارچه و چادر برزنتی

برای اطلاع از قیمت انواع چادر و پارچه های برزنتی با بخش فروش در تماس باشید. قیمت پارچه برزنتی با توجه به نوع پارچه، کیفیت و ابعاد آن مشخص می شود. فروش پارچه به صورت متری، رولی و عمده انجام می شود. پارچه برزنتی پوشش بالکن با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان ارائه می شود. اترس چادر به عنوان تولید کننده چادر برزنت از سال 1397 تا کنون فعالیت دارد.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام