چادر برزنتی خاور

برزنت ضد آب

چادر برزنتی خاور

چادر برزنتی خاور از پارچه برزنت تهیه می شود. به طور کلی چادر برزنتی یک چادر بسیار مقاوم برای روکش کالا، پوشش انواع خودرو، تریلی و خاور است. از پارچه های برزنتی در صنایع مختلف استفاده می شود. به ویژه در حمل و نقل جاده ای این پارچه کاربرد زیادی دارد. مثلا انواع برزنت معمولی برای روکش و کاور خاور و چادر کانتینری برای پوشش کانتینر کاربرد دارند. برزنت یک پارچه بسیار مقاوم است که حتی نوع معمولی آن نیز ضد آب است. اما برای مقاوت بیشتر در هنگام تهیه آن از الیاف مصنوعی نیز استفاده می شود.

چادر کامیون

خرید چادر برزنتی خاور

با مراجعه به سایت اترس چادر و بخش فروشگاه انواع پارچه ها و چادرهای برزنتی را برای خرید آنلاین مشاهده خواهید کرد. این چادرها را می توان برای روکش خاور و تریلی استفاده کرد. امکان خرید حضوری و تلفنی انواع چادر برزنتی نیز برای مشتریان فراهم شده است. این پارچه ها با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شوند. به همین دلیل این مجموعه توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. تمامی محصولات برزنتی با کیفیت بالا تهیه و دارای دوخت و طراحی استاندارد هستند.

هنگام خرید چادر برزنتی باید به کیفیت دوخت آن توجه شود. دوخت چادر باید استاندارد باشد تا در هنگام استفاده دچار آسیب نشود. این چادرهای برزنتی از عبور نور خورشید جلوگیری می کنند بنابراین برای روکش کالا و بار مناسب هستند.

چادر کامیون

قیمت چادر خاور

چادر کامیون، خاور و تریلی با توجه به ابعاد مورد نیاز قیمت گذاری می شود. فروش چادر با توجه به نوع خودرو تعیین می شود. ابعاد و کیفیت چادر در قیمت ان موثر هستند. اترس چادر به عنوان تولیدی چادر برزنتی فعالیت دارد. تمامی محصولات با قیمت مناسب و ارزان به مشتریان ارائه می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه و چادر برزنتی برای انواع وسایل نقلیه با بخش فروش در تماس باشید.

4.9/5 - (19 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام