0912 063 4885

چادر برزنتی رولی

عکس چادر برزنتی

چادر برزنتی رولی

چادر برزنتی رولی: شما می‌توانید چادر برزنت را به صورت متری و رولی تهیه کنید. یک چادر برزنتی معمولا ضد آب است. انواع مختلفی از چادر برزنت وجود دارند. پارچه به کار رفته در دوخت یک چادر برزنتی، پارچه‌ی کانتینری، 3 لا 6 لا نخ و سایر پارچه ها استفاده می‌شوند. دوخت این چادرها باید استاندارد باشد. در صورت عدم استاندارد بودن دوخت پارچه، دوام و عمر طولانی نخواهد داشت. به همین دلیل یکی از نکات بسیار مهم در دوخت انوع پارچه، کیفیت دوخت و استاندارد بودن آن است. چادر برزنتی رولی یکی از ارزان‌ترین انواع چادر برزنت است. این چادر به صورت عمده به مشتری ارائه می‌شود. در نتیجه قیمت کمتری دارد. چادر برزنت درجه 1 را می‌توانید از طریق فروشگاه اترس چادر خریداری کنید.

پارچه برزنت کیف

فروش انواع چادر برزنتی رولی و متری

چادر برزنتی رولی ومتری در فروشگاه اترس چادر با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتری قرار می‌گیرند. این محصولات شامل انواع چادر برزنت کانتینری، چادر برزنت 3 لا 6 لا خ، چادر برزنت نانو و …. سایر پارچه ها است. چادر برزنتی رولی قیمت ارزانتری نسب به چادر متری دارد. زیرا فروش به صورت عمده است و این میتواند در کاهش هزینه‌ها موثر باشد. برزنت ضد آب یکی از مقاوم ترین پارچه های موجود در بازار است. این پارچه در برابر نور خورشید نیز مقاوم است. به همین دلیل برای ساخت سایبان و چتر نیز از این جنس استفاده می‌شود. چادر برزنتی را می توانید به روش اینترنتی و حضوری تهیه کنید. امکان فروش آنلاین محصولات در این سایت فراهم شده است.

اترس چادر به عنوان تولیدی چادر برزنت فعالیت دارد. کلیه محصولات برزنتی مانند چتر و سایبان، چادرهای مسافرتی، صندلی روکش برزنتی تاشو و … در این مجموعه با قیمت ارزان به فروش می‌رسند.

پارچه برزنت کیف

خرید برزنت رولی

برزنت به صورت رولی در کارگاه بسته بندی می‌شود. در تولیدی ها تاین پارچه به صورت رولی قرار دارد. مشتریان می‌توانند از این پارچه به صورت متری نیز خریداری کنند. اما برخی از افراد تمایل به استفاده از برزنت به صورت رولی دارند. در این صورت قیمت کمتری برای هر مترمربع پارچه پرداخت خواهند کرد.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام