چادر برزنتی مسافرتی

چادر فنری مسافرتی

چادر برزنتی مسافرتی

چادر برزنتی مسافرتی یکی از لوازم ضروری سفر، کمپینگ و طبیعت گردی است. چادر های مورد استفاده در طبیعت باید جادار و بزرگ باشند و به عنوان یک چادر ضد آب عمل کنند. برزنت ضد آب به کاررفته در این چادرها موجب میشود که از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری شود. چادر ها در ابعاد 2 نفره، 4 نفره، 8 نفره و … به بازار عرضه می شوند. برای حمل آسان و راحت باید چادر مسافرتی در حالت جمع بودن فضای کمی را اشغال کند. در واقع چادر باید در حالت جمع و بسته بودن در صندوق عقب خودرو جا شود. برای خرید چادر مسافرتی باید با ویژگی های این چادر آشنا شویم.

چادر فنری مسافرتی

ویژگی انواع چادر مسافرتی

ستون بندی چادر های برزنتی معولا از فایبرگلاس می باشد که از انواع ستون بندی سبک و مقاوم است. برزنت به کاررفته در تهیه انواع چادر مسافرتی از برزنت آب گریز انتخاب می شود. برای اینکه پارچه برزنت ضد آب شود در هنگام تهیه آن از الیاف مصنوعی پلی استر استفاده می شود. چادر برزنتی ضد آب را می توان در شرایط جوی مختلف به کار برد. هنگام ریزش برف و باران به دلیل عدم نفوذ رطوبت توسط پارچه چادر، هیچ نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

انواع مختلفی از چادر های مسافرتی برزنتی تولید می شود. به عنوان مثال چادر های اسکلتی و نظامی نیز برزنتی هستند و به عنوان چادر مسافرتی کاربرد دارند. از دیگر چادر های برزنتی که بسیار مقاوم است و در مواقع بحرانی کاربرد دارد، چادر هلال احمر است. این چادر در ابعاد و اندازه های بزرگ تولید می شود و علاوه بر مواقع بحرانی در هنگام مسافرت نیز قابل استفاده است.

چادر اسکلتی مسافرتی ضخیم

قیمت چادر برزنتی مسافرتی

قیمت چادر مسافرتی برزنتی با توجه به قیمت روز تعیین می شود. با توجه به کیفیت چادر، نوع چادر، ابعاد و اندازه های آن می توان قیمت چادر را تعیین کرد. اترس چادر به عنوان تولیدکننده چادر مسافرتی فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر مسافرتی و چگونگی سفارش با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام