فروش برزنت از طریق سایت

چادر برزنتی 3 لا 6 لا

چادر برزنتی 3 لا 6 لا

چادر برزنتی 3 لا 6 لا یکی از پرفروش ترین محصولات برزنتی محسوب می شود. این چادر به عنوان چادر مسافرتی بزرگ، پوشش سقف و … کاربرد دارد. یکی از ویژگی ‌های آن جلوگیری از نفود آب به داخل است. در واقع این پوشش کاملا آب گریز است و از این رو برای ساخت و تولید چادرهای مسافرتی و یا محصولاتی که در معرض رطوبت قرار دارند.

برزنت های چند لایه: 

برزنت 3 لا 6 لا دارای منافذی برای عبور هوا است از این رو جریان هوا در زیر این پارچه نیز برقرار است. معمولا این محصولات با رنگ بندی متنوعی تولید می شوند. رنگ های کرم، سبز، بژ و … از رنگ های پرکاربرد برای تولید پارچه برزنت هستند. با توجه به نوع کاربرد آن می توان از رنگ های مختلف استفاده کرد.برخی از ویژگی های این چادر شامل موارد زیر هستند:

  • جلوگیری از نفوذ آب به داخل
  • مناسب برای تولید سایبان
  • مقاوم در برابر عبور نور خورشید
  • مقاومت بالا در برابر پوسیدگی
  • آب گریز و ضد رطوبت

 

خرید برزنت چند لایه

برای خرید چادر برزنتی 3 لا 6 لا باید از طریق تولیدی اقدام کرد. زیرا در تولیدی، پوشش مورد نظر با قیمت بسیار کمتری به مشتری ارائه می شود. البته با وجود قیمت کم تر، کیفیت کار به هیچ عنوان کمتر نخواهد شد. مراکز پخش و نمایندگی های فروش چادر برزنتی این نوع پارچه را در رنگ های متنوعی به مشتریان عرضه می کنند.

انواع پوشش ضد آب برزنتی مانند کانتینری و ترانزیتی، پوشش شمعی و مشمایی و … در این تولیدی ها به فروش می رسد.

فروش چادر برزنتی با قیمت های کم تنها در این طریق قابل انجام است. در واقع این نوع پوشش بسیار قیمت کمتری نسبت به سایر محصولات در بازار دارد.

تولیدی پارچه برزنت ارزان

اترس چادر به عنوان تولیدی پارچه ارزان فعالیت بسیار گسترده ای دارد. برزنت های سه لا شش لا نیز در این مجموعه ارائه می شوند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید