0912 063 4885

چادر برزنت با قیمت مناسب

چادر برزنت متری چند؟

چادر برزنت با قیمت مناسب

چادر برزنت با قیمت مناسب و ارزان: انواع پارچه های تولید شده در این مجموعه با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می شوند. از این محصول برای تولید انواع چادرهای برزنتی استفاده می شود. چادر برزنتی مقاومت بسیار زیادی در برابر آب دارد و در واقع آب گریز است. این پارچه رطوبت را جذب نمی کند و در مناطق مرطوب قابل استفاده است. برزنت دارای انواع مختلفی است که برزنت معمولی یکی از ارزانترین مدل آن است. برزنت کانتینری، شمعی، پلی استر و … همگی از برزنت های پرکاربرد و با قیمت مناسب هستند.

پارچه برزنت سبک

خرید برزنت ارزان

پارچه چادر برزنت ارزان با توجه به قیمت پایینی که دارد بسیار مقاوم است. در واقع بیشتر پارچه های برنت تولید شده دارای کیفیت مناسبی هستند. این پارچه ها همگی ضد آب هستند. به عنوان مثال برزنت کانتینری که از آن برای تهیه چادر کانتینری استفاده میشود، از الیاف مصنوعی و طبیعی ساخته شده است. به همین دلیل مقاوم بیشتر در برابر آب نسبت به برزنت معمولی دارد. برزنت با قیمت ارزان تنها از طریق تولید پارچه برزنت قابل خریداری است. اترس چادر از سال 97 تا کنون به عنوان تولید کننده پارچه های برزنتی است و به قیمت تولیدی و مناسب آن را به مشتریان عرضه می‌کند.

این مجموعه انواع پارچه های مختلف مانند پارچه نانو، برزنت نسوز، پارچه پشت نقره ای، جودون و سایر پارچه های مورد نیاز در بازار را تامین می کند. برای خرید انواع پارچه می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

برزنت ضد آب

فروش چادر برزنتی مقاوم

در این مجموعه انواع چادرهای برزنتی فروخته می شوند. از چادر مسافرتی گرفته تا چادر خودرو و ماشین! بنابراین محصولات در این رده همگی با قیمت ارزان در اختیار مشتری قرار می گیرند. قیمت های ارائه شده توسط این مجموعه نسبت به سایر رقبا کمتر است و از این بابت رضایت مشتریان فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت متری چادر برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام