0912 063 4885

چادر برزنت درجه 1

چادر برزنت درجه 1

چادر برزنت درجه 1 از پارچه برزنت تهیه می‌شود. این چادر بسیار مقاوم است و برای تهیه انواع چادر و کاور کالا و تجهیزات موزد استفاده قرار می‌گیرد. لیست قیمت چادر برزنتی با توجه به قیمت روز مشخص می‌شود. از این پارچه برای تهیه چادر برزنتی خاور، تریلی و انواع وسایل نقلیه سنگین استفاده می‌شود. چادر برزنتی درجه 1 باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. یکی از مقاوم ترین انواع چادر برزنتی برزنت 3 لا 6 لا نخ است. این برزنت برای تولید چادر مسافرتی، چادر و روکش کالا و … به کار می رود.

کاربرد چادر برزنت

چادر برزنتی سایبان

یکی از کاربردهای برزنت، استفاده از آن برای سایبان مغازه است. پارچه برزنت چادری سایبان در برابر عبور نور خورشید مقاومت دارد. این پارچه مستحکم در هنگام بارش باران نیز، رطوبت را از خود عبور نمی‌دهد. به همین دلیل برای سایبان مغازه و فروشگاه گزینه مناسبی است. این پارچه در طرح و رنگهای متنوع تولید می‌شود. امکان چاپ تبلیغات روی پارچه وجود دارد. و این مورد می‌تواند موجب رونق کسب و کار شود.

در بخش فروشگاه اترس چادر و در قسمت محصولات برزنتی، انواع چادر سایبان با قیمت مناسب قرار داده شده است. این محصولات همگی با قیمت ارزان و مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرند. چادر برزنتی دست دوم نیز قیمت پایین تری دارد. این پارچه و چادر مقاوم در اثر گذشت زمان دچار پوسیدگی و آسیب نخواهد شد.

پارچه برزنت کیف

لیست قیمت چادر برزنتی

چادر برزنت درجه 1 با قیمت ارزان و مناسبی به مشتری ارائه می‌شود. لیست قیمت چادر برزنتی به صورت روزانه مشخص می‌شود. این پارچه انواع مختلفی دارد. بنابراین چادرهای برزنتی نیز بسیار متنوع هستند. یکی از چادرهای برزنتی، چادر کانتینری است. این پارچه ضد آب به صورت یک رو و دور تولید میشود. مدل 700 و 500 گرمی آن نیز موجود است. قیمت چادر برزنتی نظامی و گروهی و یا عشایری نیز با توجه به نوع و گنجایش چادر مشخص خواهد شد.

4.6/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام