چادر برزنت ضد آب

چادر برزنت ضد آب

چادر برزنت ضد آب

خرید اینترنتی چادر برزنت ضد آب

چادر برزنت ضد آب از پارچه برزنت خوب و مقاوم ساخته شده است. این پارچه های پلی استر معمولا با روکش یورتان و یا پلاستیک تهیه می شوند. معمولا این نوع پارچه ها در عرض های 100 تا 200 سانتی متری تهیه و تولید می شوند. انواع چادر خودرو، چادر نظامی و چادر مسافرتی در طرح های مختلف به وسیله این پارچه ها ساخته می شود.

خرید اینترنتی برزنت به صورت آنلاین و از طریق وب سایت اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت امکان پذیر شده است. ضخامت چادر های تولیدی بستگی به نیاز مشتری می تواند متفاوت باشد. در واقع ضخامت چادر میزان مقاومت ان را تعیین می کند.

قیمت پارچه پلی استر ضد آب

پارچه های پلی استر در برابر رطوبت و تابش خورشید مقاوم هستند. قیمت 1 مترمربع از چادر برزنتی در حال حاضر 30000 تومان است. با توجه به نوسان قیمت ها قبل از خرید آنلاین حتما با کارشناس فروش اترس چادر تماس بگیرید. کیفیت برزنت و پارچه های پلی استر تاثیر بسیار زیادی در تعیین قیمت آن دارد. ضخامت و متراژ نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت پارچه هستند.

برزنت شمعی چیست؟

استقامت این نوع پارچه ها در برابر نور خورشید تضمین شده است و مشتریان می توانند انواع پارچه های برزنتی را برای مصارف گوناگون سفارش دهند. یکی از کاربرد های اصلی چادر برزنتی، استفاده از آن برای چادر مغازه یا فروشگاه است که با نام سایبان فروشگاهی نیز شناخته می شود. جنس پارچه به کار رفته در سایبان برقی و دستی مغازه ها و فروشگاه ها، برزنت می باشد. روی این پارچه ها امکان چاپ تبلیغات فراهم شده است.

اترس چادر در مدت زمان کوتاه فعالیت خود توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. کلیه محصولات مانند پارچه ها و چادر های برزنتی در کیفیت بالا و در رنگ های متنوع به مشتریان عرضه می شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام