چادر برزنت ضد آفتاب

پارچه برزنت

چادر برزنت ضد آفتاب

چادر برزنت ضد آفتاب به گونه ای طراحی شده است که، از نفوذ نور خورشید به داخل جلوگیری می‌کند. این ویژگی در انواع پارچه برزنت دیده می‌شود. با توجه به قیمت برزنت ضد آب برای استخر می‌توانیم متوجه شویم که، این نوع پارچه، ارزش متفاوتی دارد. برزنت برای پوشش استخر از نوع ضد آفتا است. زیرا باید از تبخیر آب استخر جلوگیری کند.  برزنت ضد آب و آفتاب قیمت متنوعی دارد. زیرا تمامی انواع برزنت که برای تهیه چادر برزنتی به کار می‌روند، دارای همین ویژگی هستند. این نوع پارچه ها ویژگی‌های مختلف مانند ضد آب بودن را نیز دارند. در نتیجه کاربرد آنها در صناعی مختلف بیشتر می‌شود. قیمت برزنت سقفی نیز با توجه به قیمت روز تعیین می شود.

قیمت برزنت متری

لیست قیمت برزنت ضد نور خورشید

لیست قیمت برزنت ضد آب و نور خورشید با توجه به لیست انواع پارچه برزنت تعیین می شود. چادرهای برزنتی از برزنت کانتینری، پلی استر، 3 لا 6 لا، پی وی سی، شمعی و … تهیه می شوند. دوخت چادر بسیار مهم است و در هنگام تهیه باید به کیفیت دوخت توجه شود. چادر برزنت ضد آفتاب در برابر اشعه ی مضر نور خورشید مقاومت دارد. برای استفاده از این ویژگی می توان آن را حتی در برابر نور خورشید به صورت پیوسته قرار داد. این مزیت در هنگام تهیه چادر ماشین دیده می شود. انواع پارچه برزنت برای تراس نیز از این نوع هستند.

قیمت برزنت ماشین

قیمت برزنت ماشین نیز با توجه به همین ویژگی تعیین می شود. نور خورشید موجب می شود که رنگ پارچه رفته رفته از بین برود. حتی بافت پارچه نیز در اثر نور خورشید آسیب می‌بیند.

انواع چادر برزنتی خودرو

برای پوشش خوردو ووسایل نقلیه سبک و سنگین به کار می رود.

قیمت چادر برزنت

قیمت چادر برزنت ضد آفتاب ارزان

پارچه برزنت معمولا با قیمت ارزان و مناسب به مشتری ارائه می شود. به همین علت یکی از پرفروش ترین انواع پارچه محسوب می شود. برای خرید برزنت می‌توانید از طریق آنلاین و یا حضوری اقدام کنید. قیمت پارچه برزنت سفید و یا رنگ های مختلف با هم متفاوت است. برزنت ضد آب استخر همان برزنت ضد آفتاب است.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام