0912 063 4885

چادر برزنت ضد رطوبت

خرید آنلاین چادر برزنت

چادر برزنت ضد رطوبت

چادر برزنت ضد رطوبت در مقابل نفوذ آب مقاوم است. پارچه برزنت به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است که برای تهیه انواع چادر برزنتی، چادر خودرو، روکش کالا و … کاربرد دارد. برزنت تنوع بسیار زیادی دارد و از آن در صنایع مختلف استفاده می شود. انواع پارچه برزنت پلی استر، شمعی، پی وی سی، برزنت سقفی، برزنت سایبان، برزنت نسوز، مشمایی، کانتینری و … از پارچه های برزنتی محسوب می شوند. این پارچه ها هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند.

قیمت برزنت

برزنت ضد آب

برزنت خوب از کرباس و مواد مصنوعی مانند پلی استر تهیه می شود. پلی استر موجب ضد آب شدن پارچه می گردد. در واقع با استفاده از الیاف مصنوعی، پارچه در برابر رطوبت و آب تا حد زیادی مقاوم می شود. این پارچه را می توان در مکان هایی که در معرض رطوبت هستند به کار برد. به عنوان مثال برای تهیه انواع چادرهای مسافرتی از برزنت پلی استر استفاده می شود. این امر موجب می شود که علاوه بر داشتن مقاومت بالا، پارچه در برابر رطوبت و شرایط جوی مختلف مقاوم باشد و آب باران و برف را جذب نکند.

برزنت ضد آب کاربردهای مختلفی دارد. یکی دیگر از انواع برنزت ضد رطوبت، برزنت کانتینری است. از این پارچه برای روکش کانتینر استفاده می شود. همچنین برای کاور کولر آبی و موارد دیگر نیز کاربرد دارد. بنابراین یک پارچه پرکاربرد و پرفروش محسوب می شود.

لیست قیمت برزنت

قیمت چادر برزنتی

قیمت پارچه برزنت متری و چادر برزنتی ضد رطوبت با توجه به قیمت برزنت و نوع آن تعیین می شود. با توجه به تنوع برزنت در بازار و کیفیت های متفاوت آن، هر کدام از پارچه های برزنتی دارای قیمت متفاوتی هستند. چادر برزنتی را می توان برای روکش سقف اسپیس فریم نیز به کار برد. البته در این مورد از برزنت کانتینری و برزنت سقفی استفاده می شود.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام