چادر برزنت متری چند؟

چادر برزنت متری چند؟

چادر برزنت متری چند؟

چادر برزنت متری چند؟ پارچه برزنت یکی از پرفروش ترین انواع پارچه مقاوم و ضد آب موجود در بازار است. این پارچه دارای تنوع در بافت و رنگ است و به همین دلیل هرکدام از پارچه های تولید شده دارای خواص و قیمت های مختلفی هستند. به عنوان مثال انواع پارچه های برزنت شمعی، برزنت نانو، برزنت سایبان، برزنت کانتینری، برزنت مشمایی و … دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. از این پارچه ها انواع چادر برزنتی تولید می شود که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. فروش پارچه و چادر برزنت به صورت متری، رولی و عمده انجام می شود.

چادر برزنت متری چند؟

تولیدی چادر برزنت

اترس چادر به عنوان تولیدی پارچه برزنت و انواع چادرهای برزنتی فعالیت دارد. کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات از ویژگی های محصولات این مجموعه است. به دلیل نوسانات قیمت در بازار امکان درج قیمت محصولات در وب سایت وجود ندارد. همانطور که می دانید محصولاتی مانند چادرهای مسافرتی از پارچه برزنت تهیه می شوند. تولید کننده پارچه برزنت قیمت های متفاوتی را هر روز پیشنهاد می دهد. به دلیل با وجود اینکه دوخت چادر در این مجموعه انجام می شود، اما امکان قیمت گذاری وجود ندارد.

اما چادر برزنت متری چند؟ چادر برزنت متری با توجه به قیمت روز پارچه برزنت قیمت گذاری می شود. دوخت پارچه و استاندارد بودن آن از ویژگی مهم چادرهای برزنتی است. از پارچه برزنت برای تهیه انواع چادرهای مسافرتی، چادرهای سقفی و … استفاده می شود.

قیمت برزنت چادری

قیمت برزنت متری

با توجه به توضیحات بالا قیمت پارچه برزنت به صورت روزانه از طرف تولید کننده مشخص می شود. قیمت مناسب تمامی محصولات نسبت به رقیبان گواه بر این موضوع است که این مجموعه بهترین قیمت را به مشتریان ارائه می دهد. در این مجموعه فروش اینترنتی پارچه برزنت نیز از طریق بخش فروشگاه برای مشتریان امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت تمامی محصولات شامل پارچه های برزنتی و انواع چادر برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام