چادر برزنت کارکرده

چادر برزنت کارکرده

چادر برزنت کارکرده

چادر برزنت کارکرده یا دست دوم شامل انواع چادر های مناسب برای روکش کالا، چادر های روکش خودرو و … می باشد. چادر های برزنتی دارای ویژگی های زیادی از جمله ضد آب بودن، نسوز و ضد حرارت بودن و … می باشند. دوام و عمر طولانی این نوع پارچه های برزنتی موجب شده است که در صنایع مختلفی کاربرد داشته باشند. پارچه های برزنتی در صنعت کیف و کفش سازی نیز به کار می روند.

خرید چادر برزنت کارکرده دست دوم در تهران

اترس چادر تولید کننده انواع چادر های برزنتی می باشد که از سال 1397 تا کنون فعالیت دارد. کیفیت بالای محصولات، دوخت مناسب چادر ها و قیمت ارزان و مناسب موجب رضایت مشتریان از محصولاتی مانند چادر های برزنتی شده است. این مجموعه در تهران و کرج و فردیس به صورت حضوری خدمات ارائه می دهد. همچنین امکان خرید اینترنتی چادر برزنتی نو و دست دوم نیز برای مشتریان فراهم شده است.

چادر کارکرده برزنتی

چادر کارکرده شامل انواع چادر خودرو ، برزنت دست دوم ، چادر برزنت دست دوم ، تعمیر چادر ،چادر کارکرده ، چادر مسافرتی کارکرده، چادر کارکرده هلال احمر و انواع چادر های ترانزیتی یک رو و چادر ترانزیتی دو رو به صورت دست دوم می باشد. برای خرید چادر دست دوم برزنتی به صورت رول چادر و یا به صورت عمده با بخش فروش اترس چادر در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام