0912 063 4885

چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ

عکس چادر برزنتی

چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ

چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ از یک پارچه برزنتی مقاوم و ضد آب تشکیل شده است. از این چادر برای پوش سطح مختلف، روکش کالا، چادر خودرو و ساخت و تهیه چادر برزنت استفاده میشود. برزنت 3 لا 6 لا به صورت رولی تولید می شود. فروش آن نیز به صورت متر مربع و رولی یا عمده انجام می‌شود. چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ یک چادر ضخیم و ضد آب است که کاربردهای مختلفی دارد. پارچه برزنت آب گریز از کرباس تهیه می‌شود. این پارچه بسیار مقاوم است و برای مقاوم تر شدن آن از الیاف مصنوعی نیز استفاده می‌شود.

چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ

چادر برزنت درجه 1

یکی از نمونه های بسیار خوب برزنت، چادر برزنت درجه 1 است. این چادر نیز ضد آب است. برزنت انواع مختلفی دارد. برزنت کانتینری، برزنت شمعی، پلی استر، پی وی سی، برزنت سایبان ، برزنت نانو و … از انواع برزنت هستند. یکی از برزنت‌ها، پارچه برزنت نسوز است که برای پوشش داکت کوره کاربرد دارد. این پارچه برای مکان‌هایی که در معرض حرارت هستند، به کار می‌رود. این پارچه‌ی مقاوم را می توانید برای تهیه لباس‌های جوشکاری نیز به کار ببرید. چادر برزنت درجه 1 را هم اکنون از طریق سایت می‌توانید سفارش دهید.

چادر برزنتی یک کاربرد بسیار مهم دارد و آن تهیه چادر مسافرتی برزنتی است. شما می‌توانید انواع چادر مسافرتی با کیفیت را تهیه کنید. این چادرها برای کوهنوردی، طبیعت گردی و مسافرت به کار می روند.

پارچه برزنت کیف

قیمت چادر برزنت امروز

قیمت چادر برزنت روزانه تعیین می‌شود. این پارچه مقاوم نیز تحت تاثیر نوسانات قیمت در بازار است. به همین دلیل باید برای اطلاع از قیمت چادر برزنتی باید با بخش فروش و کارشناسان در تماس باشید. چادر برزنتی می تواند از انواع برزنت تولید شود. قیمت روز برزنت به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام