چادر ترانزیتی با کیفیت عالی

انواع پارچه ترانزیتی

چادر ترانزیتی با کیفیت عالی

چادر ترانزیتی با کیفیت عالی و تهیه شده از مواد درجه یک در مجموعه اترس چادر تولید می شود. با توجه به کیفیت بالای چادر ترانزیتی و چادر کانتینری از آنها در حمل و نقل جاده برای پوشش کانتینر، به عنوان روکش کالا و بار استفاده می شود. انواع پارچه برزنتی تهیه شده از الیاف مصنوعی و طبیعی به عنوان پارچه های ضد آب تولید می شود. همانطور که می دانید پارچه به کاررفته در چادر ترانزیتی باید از نوع ضد آب باشد.

پارچه برزنت کاور سقف سوله

کاربرد چادر ترازیتی چیست؟

پارچه های ترانزیتی را علاوه بر پوشش کانتینر و یا تریلی و کامیون، می توان در مکان های دیگری نیز مورد استفاده قرار داد. دلیل این امر، استحکام و آب گریز بودن این پارچه هاست. جلوگیری از نفوذ اشعه مستقیم نور خورشید، مقاومت در برابر رطوبت و جلوگیری از نفوذ باران و برف در فصول سرد سال، دوام و عمر طولانی، مقاومت حرارتی ، مقاومت مکانیکی و مقاوم در برابر پوسیدگی از ویژگی های انواع چادر ترانزیتی می باشد.

پارچه ترانزیتی را برای مقاوم تر شدن از الیاف مصنوعی مانند پلی استر و پلی اتیلن تهیه می کنند. انواع مواد مانند پلی استر، پلی اتیلن، پی وی سی و … می توانند منجر به مقاومت بیشتر پارچه برزنتی شوند.

چادر کامیون

قیمت چادر ترانزیتی با کیفیت

قیمت فروش چادر تزانزیتی و انواع پارچه برزنت با یکدیگر متفاوت است. هر کدام از پارچه های کانتینری، ترانزیتی و … دارای قیمت های متنوعی هستند. قیمت انواع پارچه بر اساس قیمت روز، کیفیت پارچه و جنس ان و به صورت متری تعیین می شود. به دلیل نوسانات قیمت پارچه در بازار برای اطلاع از قیمت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام