چادر ترانزیتی یک رو

چادر ترانزیتی یک رو

چادر ترانزیتی یک رو

چادر ترانزیتی یک رو از پارچه مقاوم ساخته می شود. چادر های ترانزیتی در انواع مختلف چادر ترانزیتی دورو و یک رو برای پوشش کالا و روکش کانتینر ها به کار می روند. در یک طرف این پارچه ها چرم مصنوعی و در طرف دیگر پارچه معمولی قرار داد. رویه مقاوم آن رویه چرم مصنوعی می باشد که ضد آب است و به عنوان پارچه ترانزیتی کاربرد دارد. معمولا نوع یک رو نیز دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب است. همچنین از نفوذ اشعه ی مضر نور خورشید نیز تا حد زیادی جلوگیری می کند. انواع چادر کانتینری و ترانزیتی با کیفیت بسیار مناسب توسط مجموعه اترس چادر تولید می شوند. این پارچه ها به صورت متری در اختیار مشتری قرار گرفته می شوند. البته چادر معمولا با دوخت استاندارد عرضه می شود.

چادر ترانزیتی یک رو

قیمت پارچه چادر ترانزیتی

قیمت چادر ترانزیتی با توجه به ابعاد، یک رو بودن و یا دو رو بودن و کیفیت پارچه آن بستگی دارد. چادر های کانتینری با قیمت های ارزان و مناسب توسط اترس چادر به مشتریان ارائه می شوند. با توجه به نیاز مشتری پارچه های مختلف در اختیار مشتری قرار می گیرد. قیمت چادر تزانزیتی را می توان با توجه به قیمت دیگر انواع پارچه برزنت مشخص کرد. امروزه نوسانات قیمت پارچه در بازار سبب شده اسنت که قیمت برزنت در سایت درج نشود. برای همین باید با بخش فروش در تماس باشید. کارشناسان در این این بخش اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

لیست قیمت چادر کانتینری

لیست قیمت به دلیل نوسانات قیمت ها در حال حاضر در وب سایت درج نمی گردد. برای اطلاع از قیمت پارچه چادر ترانزیتی با بخش فروش اترس چادر در تماس باشید. چادر های ترازیتی که برای روکش کانتینر استفاده می شوند، به دلیل سبکی بهترین گزینه برای روکش کالا هستند. دوخت و طراحی استاندارد این چادر ترانزیتی مقاوم از اهمیت بالایی برخوردار است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام