0912 063 4885

چادر خودرو ضد آب

چادر خودرو ضد آب

چادر خودرو ضد آب

چادر خودرو ضد آب باید توانایی مقاومت در برابر رطوبت و باران و برف را داشته باشد. برخی از پارچه های مورد استفاده برای دوخت چادر ماشین، اغلب آب گریز هستند. اما ممکن است برای شرایط جوی سخت طراحی نشده باشند. به همین دلیل اگر در یک مکان پربارش زندگی می‌کنید، بهتر است نسبت به خرید نوع ضد آب آن اقدام کنید. معمولا از پارچه هایی مانند برزنت برای چادر خودرو استفاده می‌شود. اما گاهی از متریال های مختلف و مقاوم نیز استفاده می‌شود. برخی از این پوشش‌ها باید دارای ویژگی‌هایی باشند که در ادامه به آن اشاره می‌شود. چادر خودرو راه راه بسیار پرفروش است.

چادر خودرو ضد آب

ویژگی چادر ماشین ضد آب

یک پوشش ضد آب برای خودرو معمولا باید به گونه ای طراحی شود که به هیچ عنوان رطوبت را از خود عبور ندهد. بنابراین اولین ویژگی چادر خودرو ضد آب، داشتن یک لایه محافظ در برابر آب است. علاوه بر این ویژگی باید این چادر سواری ضد آب در برابر خراش نیز مقاوم باشد. به همین دلیل یک لایه خارجی مقاوم و یک آستر برای آن طراحی می‌شود. همچنین طراحی این پارچه به گونه ای است که امکان عبور جریان هوا وجود دارد. برای راحتی بیشتر در هنگام استفاده نیز، یک کیف دسته دار برای حمل در نظر گرفته شده است.

چادر مناسب برای خودروهای ایرانی

پراید، تیبا، ساینا، کوئیک، پژو و …. از انواع خودرو های ایرانی هستند که برای آنها، چادر مناسب استفاده می‌شود. بهتر است یک چادر خریداری شود برای تمامی خودرو ها قابل استفاده باشد. به همین دلیل در هنگام خرید باید به ویژگی چادر خودرو ضد آب دقت کنید. این نوع کاور تنها برای روزهای سرد سال طراحی نشده است. بلکه دارای یک ویژگی مانند بازتاب نور نیز می‌باشد. به دلیل اینکه با بازتاب نور، بدنه خودرو در تابستان خنک می‌ماند. بنابراین این پوشش برای روزهای گرم تابستان نیز بسیار کاربردی و مورد نیاز است. قیمت چادر ماشین بر طبق جنس و مقاومت آن تعیین می‌شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام