چادر خودرو

چادر خودرو

چادر خودرو

چادر خودرو یا چادر ماشین از پارچه های برزنتی تهیه می شود. برای جلوگیری از آسیب به خودرو در اثر شرایط آب و هوایی مختلف می توان از یک روکش مقاوم برای پوشش سطح خودرو استفاده کرد. معمولا برای تولید چادر های انواع ماشین از برزنت مقاوم و ضد آب استفاده می شود. انواع مختلف چادر برای ماشین های مختلف تهیه می شود:

  • چادر سواری
  • چادر و روکش بار در ماشین های باری
  • چادر کامیون و تریلی
  • چادر ترانزیتی و کانتینری

چادر ماشین

پارچه چادر ماشین

همانطور که گفته شد پارچه مورد استفاده در تولید چادر ماشین باید توانایی تحمل شرایط مختلف آب و هوایی را داشته باشد، تا بتواند از خودرو در برابر آسیب های محیطی جلوگیری کند. برزنت ضد آب علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب، مانع از عبور نور خورشید می شود. همین امر باعث محافظت از خودرو می شود. کیفیت پارچه چادر انواع ماشین بسیار در مقاومت آن تاثیر گذار است. جلوگیری از نفوذ نور خورشید ویژگی پارچه های خاصی است که پارچه برزنت یکی از این نوع پارچه ها است. همانطور که می دانید نور خورشید دارای اشعه ی مضری است که منجر به آسیب به خودرو می شود. در واقع ممکن است رنگ و شکل خودرو دچار تغییراتی شود. این تغییرات موجب می شود که ظاهر ماشین فرسوده به نظر برسد. یک خودرو نیاز به یک پوشش محافظ در برابر نور خورشید دارد.

فروش اینترنتی پارچه برزنتی

خرید چادر خودرو

قیمت انواع چادر برزنتی با توجه به برند و کیفیت آن تعیین می شود. چادر انواع خودرو های سواری که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، شامل چادر 206 ، چادر ساینا ، پراید، رانا، پژو و …در بازار موجود است. برای اطلاع از قیمت چادر و روکش برای ماشین با بخش فروش در تماس باشید. در این بخش می توانید از قیمت انواع چادر سواری ارزان مطلع شوید و چادر مورد نظر خود را خریداری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام