چادر سایبان برزنتی

سایبان بازویی

چادر سایبان برزنتی

چادر سایبان برزنتی از پارچه برزنت ضد آب تهیه می شود. یکی از بهترین انواع پارچه برای تهیه سایبان، برزنت است. از این پارچه برای سایبان مغازه و فروشگاه استفاده می شود. سایبان ها باید ضد آب و مقاوم باشند. همچنین از عبور نور خورشید جلوگیری کنند. ساختار پارچه برزنتی به گونه ای است که از عبور اشعه مضر نور خورشید به نام یو وی جلوگیری می کند. این پارچه در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم است و از نفوذ برف و باران نیز جلوگیری می کند. سایبان برزنتی بهترین نوع سایبان محسوب می شود.

قیمت هر متر چادر برزنتی

خرید چادر برزنتی سایبان

اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع پارچه برزنت فعالیت دارد. انواع چادر برزنت ضد آب، چادر مسافرتی، سایبان، چترهای ویلایی و برزنت سقفی در این مجموعه تولید می شوند. برای خرید این محصولات باید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید. امکان خرید حضوری نیز برای مشتریان فراهم شده است. انواع پارچه های برزنتی مانند برزنت پلی استر، چادر کانتینری، شمعی، مشمایی، نسوز و ضد آب در این مجموعه به فروش می رسند. تمامی محصولات دارای کیفیت بالا و ضمانت هستند. قیمت های ارزان و مناسب در کنار کیفیت بالا از ویژگی های محصولات اترس چادر است.

پارچه برزنت سایبان را می توانید به صورت ساده یا رنگی و طرحدار خریداری کنید. امکان چاپ تبلیغات نیز روی پارچه سایبان وجود دارد. این پارچه سبک ولی مقاوم است. به همین دلیل بهترین گزینه برای تولید انواع سایبان های دستی و برقی است.

قیمت برزنت چادری

قیمت پارچه سایبان

قیمت پارچه سایبان با توجه به ابعاد سایبان تعیین می شود. معمولا قیمت پارچه سایبان با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. برای مغازه های مواد غذایی و سوپر مارکت تهیه سایبان بسیار ضروری است زیرا از فساد مواد غذایی در فصول گرم سال جلوگیری می کند. به دلیل جلوگیری از تابش نور  خورشید هوای معتدلی در داخل مغازه ایجاد می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنتی سایبان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (14 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام