0912 063 4885

چادر شمعی

چادر شمعی

چادر شمعی

چادر شمعی را معمولا به عنوان چادر خودرو و موتورسیکلت استفاده می کنند. در ایران برای کاور خوردو های پراید، سمند، تیبا، پژو و انواع ماشین ها از چادر های شمعی استفاده می شود. همانطور که می دانید برای محافظت از خودرو باید از یک روکش مقاوم به شرایط جوی مختلف استفاده کرد. پارچه های برزنتی را می توان برای روکش خودرو در نظر گرفت. معمولا از پارچه های ضد آب برزنتی برای چادر خودرو استفاده می شود.

چادر شمعی

کاربرد انواع چادر شمعی خودرو

همانطور که گفته شد کاربرد اصلی پارچه برزنتی شمعی، محافظت از خودرو می باشد. جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید، جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و …از دلایل استفاده از کاور برای پوشش انواع ماشین می باشد. بنابراین این پوشش در درجه اول برای حفظ ماشین در برابر آسیب ها می باشد. انواع چادر های نخی و پارچه برای این منظور استفاده می شوند.

یکی از ویژگی اصلی یک چادر شمعی، ضد آب بودن آن است. عدم نفوذ آب یکی از ویژگی های اصلی این پارچه می باشد. در فصول سرد که امکان ریزش باران و برف زیاد است و پارکینگ مسقفی برای خودرو وجود ندارد، بهترین گزینه استفاده از چادر خودرو شمعی می باشد. برزنت شمعی در ابعاد مختلف تولید و عرضه می شود.

برزنت شمعی چیست؟

قیمت چادر خودرو

قیمت برزنت ضد آب که برای تهیه چادر خودرو استفاده می شود با توجه به جنس آن متفاوت می باشد. پارچه برزنت چادر ماشین باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. چادر اتومبیل به صورت قالبی تولید و دوخته می شود. دلیل این کار دسترسی راحت به صندوق عقب خودرو می باشد که به راحتی باز و بسته می شود. برای اطلاع از قیمت انواع چادر شمعی مناسب برای روکش خودرو با بخش فروش در تماس باشید.

4.7/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام