0912 063 4885

چادر طبیعت گردی

بهترین چادر مسافرتی

چادر طبیعت گردی

چادر طبیعت گردی باید بسیار مقاوم و ضد آب باشد. اگر قصد ماندن در طبیعت را دارید، باید از یک چادر مسافرتی مقاوم استفاده کنید. چادر گروهی و چادر اسکلتی پیشنهاد بسیاری خوبی برای طبیعت گردان است. این چادرها با نام چادر امدادی شناخته می‌شوند. با توجه به نام این چاردهای مسافرتی از آنها در شرایط سخت و دشوار استفاده می‌شود. به همین دلیل بسیار بادوام هستند. برای اسکان طولانی مدت در طبیعت باید از یک چادر مناسب استفاده کرد. جنس چادرهای معمولی از برزنت پلی استر است. اما چادرهای عشایری و نظامی از برزنت 3 لا 6 لا نخ ساخته شده اند.

چادر مسافرتی چهار فصل

چادر مسافرتی حرفه ای

یک چادر طبیعت گردی باید بسیار حرفه‌ای باشد. مقاومت این چادر حرف اول را می‌زند. پارچه به کار رفته در ساخت آن باید از پارچه‌ی ضد آب باشد. این پارچه آب‌گریز موجب می‌شود که از چادر مسافرتی حرفه ای در مکان های مرطوب نیز استفاده شود. چادرهای حرفه ای شرایط و امکانات ویژه ای دارند. به همین دلیل برای طبیعت گردی و اسکان در طبیعت مناسب اند. قیمت چادر مسافرتی ارزان نیز با توجه به نوع چادر مشخص می‌شود. چادر با قیمت کم و ارزان ویژگی و امکانات کمتری دارد.

چادر کوهنوردی یکی از انواع چادر مجهز و حرفه ای است. این چادر برای ارتفاعات طراحی شده است. باید سبک و قابل حمل باشد. در هنگام صعود به ارتفاعات استفاده از یک چادر معمولی کوهنورد را با مشکلات زیادی روبرو می‌کند. در بخش فروشگاه اترس چادر انواع چادر را میتوانید به صورت اینترنتی خریداری کنید.

چادر مسافرتی قابل حمل

بهترین چادر مسافرتی

انتخاب بهترین چادر مسافرتی و سفری کار دشواری است. یک چادر سفری خوب باید شرایط و امکانات خاصی داشته باشد. به عنوان مثال چادر اتوماتیک به راحتی باز و بسته می‌شود. بنابراین یک ویژگی مثبت دارد که در بقیه چادرهای سفری وجود ندارد. به همین دلیل در هنگام خرید چادر مسافرتی باید بهترین چادر مسافرتی برای طبیعت گردی را انتخاب کنید.

5/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام