0912 063 4885

چادر عشایری بزرگ

چادر گروهی امدادی

چادر عشایری بزرگ

چادر عشایری بزرگ: چادرهای نظامی و عشایری در شرایط بحرانی و سخت کاربرد دارند. این موضوع مقاومت بالا و استحکام این محصولات را یادآور می شود. این چادرهای مسافرتی به عنوان مقاوم ترین چادرهای موجود در بازار شناخته شده اند. تمامی مراحل تولید آنها با رعایت استانداردهای لازم همراه است. دوخت چادر باید دارای استاندارد و کیفیت لازم باشد.

قیمت چادر اسکلتی و چادر عشایری بزرگ و نظامی با توجه به ابعاد چادر تعیین می شود. با توجه به اینکه این چادرها بزرگ و جادار هستند، معمولا مشتری نیز سفارشات خود را با ابعاد بزرگ ثبت می کند. طراحی چادر عشایری توسط تیم اترس چادر با توجه به سلیقه و سفارش مشتری انجام می شود و قیمت نیز با توجه به قیمت روز برزنت و بدنه فلزی محاسبه می شود. امکان خرید چادر نظامی نیز از طریق بخش فروشگاه سایت وجود دارد. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات شامل چادرهای مسافرتی فنری، اتوماتیک، حرفه ای، چادرکودک و انواع چادر گروهی و اسکلتی و عشایری با بخش فروش در تماس باشید.

چادر گروهی

خرید چادر عشایری

امکان خرید حضوری انواع چادر عشایری، نظامی و گروهی نیز برای مشتریان فراهم شده است. چادر اسکلتی بزرگ و جادار برای مسافرت و اسکان های طولانی کاربرد بیشتری دارند. جنس این چادرها از پارچه برزنت است که برای تهیه بیشتر چادرهای برزنتی از آن استفاده می شود. این پارچه مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی و جوی دارد. به همین دلیل چادرهای نظامی را از برزنت تهیه می کنند.

اترس چادر انواع چادر گروهی مسافرتی را با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان ارائه می دهد. این چادرها همگی ضد آب هستند و در برابر سایش، رنگ پریدگی و آب مقاومند. چادر معمولی، فنری، اسکلتی، گروهی، عشایری، حرفه ای، اتوماتیک و نظامی در بخش فروشگاه و محصولات کشاورزی وجود دارند.

چادر نظامی برزنتی

فروش انواع چادر نظامی و عشایری

در تمامی فصول می توان از این چادر استفاده کرد. چادرهایی که از برزنت پلی استر تهیه می شوند، به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی در تابستان بسیار گرم می شوند. اما این چادر تماما از الیاف طبیعی تهیه شده و این موجب تهویه هوای داخل در هنگام گرما می شود. در زمستان و فصول سرد نیز از ورود با و سرما به داخل جلوگیری می کند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام