چادر مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای

چادر مسافرتی اتوماتیک

چادر مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای

چادر مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای یکی از محبوبترین انواع چادر مسافرتی است. چادر مسافرتی اتوماتیک دارای امکانات ویژه ای هستند و دارای انواع مختلفی نیز هستند. در کمپینگ، کوهنوردی، صخره نوردی و طبیعت گردی می توان از این محصول استفاده کرد. گنجایش چادر ها با توجه به تعداد افراد استفاده کننده تعیین می شود. چادر مسافرتی جدید اتوماتیک دارای پنجره و پشه بند نیز می باشد. جنس رویه چادر ها معمولا از پارچه برزنت می باشد.

چادر مسافرتی اتوماتیک

قابلیت ها و امکانات چادر اتوماتیک

قابلیت های ویژه چادر مسافرتی حرفه ای و اتوماتیک که آن را نسبت به سایر چادر ها متمایز می کند، امکان باز و بسته شده اتوماتیک آن است. این ویژگی با توجه به وجود زانو ها به روی ستون چادر امکان پذیر است. در واقع شما بدون کمک می توانید چادر را باز و بسته کنید. در هنگام باز کردن زانوها باید ضامن بالای چادر را به پایین کشیده و در این صورت در مدت زمان بسیار کمی، چادر مورد نظر برپا می شود.

معمولا به همراه چادر های اتوماتیک، وسایل کاربرد آن مانند میخ، طناب، گیره و … قرار دارد. با استفاده از این وسایل می توانید چادر را روی زمین استوار کنید. امکانات دیگر مانند داشتن قلاب برای آویزان کردن چراغ نیز در برخی از انواع چادر های مسافرتی وجود دارد. باید به این نکته توجه شود که کاربردی ترین ویژگی این چادر ها، باز و بسته شدن اتوماتیک آنها می باشد.

چادر مسافرتی اتوماتیک

قیمت چادر مسافرتی حرفه ای و اتوماتیک

با توجه به تنوع انواع چادر های اتوماتیک موجود در بازار قیمت چادر ها متفاوت است. انواع چادر سفری حرفه ای با قابلیت های ویژه تولید می شود. اترس چادر به عنوان تولید کننده چادر مسافرتی جدید، انواع چادر ها را به مشتریان عرضه می کند. قیمت ارزان و مناسب و کیفیت بالای چادر های مسافرتی از ویژگی این محصولات است. برای اطلاع از قیمت چادر مسافرتی اتوماتیک با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام