0912 063 4885

چادر مسافرتی برای کمپینگ

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

چادر مسافرتی برای کمپینگ

چادر مسافرتی برای کمپینگ:یکی از مشخصات و ویژگی های چادر مسافرتی کمپینگ، سبکی آن است. برای کوهنوردان و طبیعت گردان وزن چادر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که چادر سبک باشد حمل آن نیز راحت تر است. چادر مسافرتی ممکن است دارای در و پنجره به همراه توری و پشه بند باشد. که این یک مزیت برای چادر محسوب می شود. چادرهای مسافرتی در اندازه و ابعاد مختلف تولید می شوند. چادر مسافرتی تک نفره بیشتر برای کوهنوردی کاربرد دارد. اما چادر مسافرتی 2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و … برای طبیعت گردی و سفر مناسب اند.

چادر مسافرتی قابل حمل

ویژگی چادر های برزنتی

همانطور که می دانید برزنت یکی از پارچه های مقاوم در بازار است که کاربرد های گوناگونی دارد. یکی از این کاربرد های ویژه، تهیه و ساخت انواع چادر مسافرتی است. برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود و این پارچه خاصیت ضد آب دارد. بنابراین می توان از چادر های برزنتی در مکان های مرطوب و شرایط جوی مختلف نیز استفاده کنیم. انواع چادر های اسکلتی و گروهی که دارای گنجایش بیشتری نیز هستند و در مواقع اسکان اضطراری به کار می روند، از برزنت ضد آب تهیه می شوند. انواع چادر مسافرتی ارزان در مجموعه اترس چادر با کیفیت های مختلف تولید می شود.

چادر کمپینگ باید در برابر شرایط جوی مختلف مقاوم باشد و دچار آسیب نشود. لایه رویی چادر باید از نفوذ نور خورشید و برف و باران به داخل جلوگیری کند. این چادرها بسیار مقاوم هستند و دچار پوسیدگی نمی شوند. این چادرها با توجه به نوع و برند با قیمت های مختلف به فروش می رسند.

قیمت چادر مسافرتی 6 نفره

قیمت چادر مسافرتی برای کمپینگ

قیمت انواع چادر مسافرتی با توجه به نوع چادر، گنجایش آن و قیمت های روز بازار تعیین می شود. با توجه به نوسانات قیمت چادر مسافرتی در بازار، قیمت ها در حال تغییر هستند. انواع چادر مسافرتی جدید و جدید ترین مدل های چادر مسافرتی مانند چادر مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای در بازار با قیمت های متنوع وجود دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر ارزان قیمت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام