چادر مسافرتی برزنتی

چادر فنری مسافرتی

چادر مسافرتی برزنتی

چادر مسافرتی برزنتی یکی از انواع مقاوم چادر های تولید شده در بازار می باشد. انواع مختلفی از چادر تولید می شود که هر کدام دارای جنس، بافت و امکانات ویژه ای هستند. به عنوان مثال انواع چادرهای پلی استر و برزنتی مانند چادر سفری معمولی، حرفه ای و اتوماتیک به عنوان چادر های مسافرتی پرکاربرد شناخته شده اند. گنجایش و ظرفیت چادرهای تولید شده با یکدیگر متفاوت است و معمولا انواع چادر یک نفره، 2 نفره، 4 نفره، 6نفره و … به فروش می رسد. قیمت چادر مسافرتی با توجه به نوع آن مشخص می شود.

خرید چادر سفری

ویژگی چادر های برزنتی

همانطور که می دانید برزنت یکی از پارچه های مقاوم در بازار است که کاربرد های گوناگونی دارد. یکی از این کاربرد های ویژه، تهیه و ساخت انواع چادر مسافرتی است. برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود و این پارچه خاصیت ضد آب دارد. بنابراین می توان از چادر های برزنتی در مکان های مرطوب و شرایط جوی مختلف نیز استفاده کنیم. انواع چادر های اسکلتی و گروهی که دارای گنجایش بیشتری نیز هستند و در مواقع اسکان اضطراری به کار می روند، از برزنت ضد آب تهیه می شوند. انواع چادر مسافرتی ارزان در مجموعه اترس چادر با کیفیت های مختلف تولید می شود.

مقاومت در شرایط جوی مختلف، جلوگیری از نفوذ نور خورشید، دوام و پایداری و … از ویژگی های چادر مسافرتی برزنتی می باشد. تهیه تجهیزات و لوازم سفر مانند چادر سفری، زیرانداز و صندلی مسافرتی برای کسانی که به طبیعت گردی و کمپینگ علاقه دارند یکی از ضروریات می باشد.

خرید چادر مسافرتی ارزان

قیمت چادر مسافرتی

قیمت چادر مسافرتی با توجه به جنس چادر، گنجایش و ظرفیت آن و امکانات و ویژگی هایش تعیین می شود. انواع چادر مسافرتی با ویژگی های مختلف توسط مجموعه اترس چادر تولید و به فروش می رسد. این مجموعه به عنوان تولیدی چادر مسافرتی فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت انواع چادر سفری با بخش فروش در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام