چادر مسافرتی حرفه ای

چادر مسافرتی حرفه ای

چادر مسافرتی حرفه ای

چادر مسافرتی حرفه ای شامل انواع چادرهای اتوماتیک و چادر های آمریکایی با امکانات و ویژگی خاص می باشد. ظرفیت این چادر ها با یکدیگر متفاوت است. چادر مسافرتی بزرگ در اندازه های مختلف 4 نفره ، 8 نفره و 12 نفره تولید می شوند. جنس پارچه به کار رفته در این چادر ها معمولا از پارچه های مقاومی مانند پارچه پلی استر می باشد. عرض و ارتفاع چادر های حرفه ای با توجه به نوع برند تولیدی متفاوت است. راه اندازی این نوع چادر ها عمدتا اتوماتیک می باشد.

چادر مسافرتی حرفه ای

ویژگی های چادر مسافرتی حرفه ای و اتوماتیک

روکش روی پارچه پلی استر در این چادر ها ، روکش پلی اورتان است. پایه های نگهدارنده آن نیز از جنس آلومینوم می باشد که بسیار مقاوم و ضد زنگ است. ویژگی های اصلی چادر های حرفه ای شامل:

  • راه اندازی و نصب آسان به صورت اتوماتیک
  • پارچه مقاوم و ضخیم در شرایط آب و هوایی مختلف
  • ضد آب بودن
  • کیفیت بسیار بالای ساخت و دوام و عمر طولانی
  • زمان کوتاه نصب

چادر مسافرتی حرفه ای

چادر مسافرتی اتوماتیک

چادر های مسافرتی اتوماتیک و حرفه ای برای افرادی که علاقه به طبیعت گردی و کمپینگ دارند بسیار ضروری می باشد. نصب و راه اندازی سایر چادر های مسافرتی زمان زیادی لازم دارد. اما به دلیل اتوماتیک بودن راه اندازی این نوع چادر ها دیگر نیاز به صرف وقت زیادی برای برپایی چادر نیست. این نوع چادر ها مانند چادر هلال احمر بزرگ کارایی و کاربرد گسترده ای دارند. برای اطلاع از قیمت ها با بخش کارشناسان فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام