0912 063 4885

چادر مسافرتی عصایی

چادر عصایی

چادر مسافرتی عصایی

چادر مسافرتی عصایی یکی از مرسوم ترین انواع چادر مسافرتی است که کاربرد زیادی در کمپینگ و طبیعت گردی دارد. چادر عصایی را می‌توانید به صورت حضوری و یا از طریق آنلاین و اینترنتی سفارش دهید. دلیل نامگذاری این چادر به چادر عصایی، شباهت ان به عصای نابینایان است. این چادر یکی از بهترین انواع چادر مسافرتی است که کاربردهای زیادی دارد. شاید این پرسش برای شما به وجود آید که چادر مسافرتی عصایی چیست؟ برای آشنایی با این چادر می توانید با مشاهده عکس های این چادر در این مطلب تا حدودی با شکل ظاهری این چادر آشنا شوید.

چادر مسافرتی یک نفره

خرید چادر عصایی 12 نفره

یکی از بزرگ ترین انواع چادرهای سفری، نوع 12 نفره آن است. از این مدل برای سفرهای گروهی استفاده می‌شود. در این نوع سفرها تعداد افراد بیشتری در سفر هستند. در نتیجه به هنگام خواب نیاز به فضای بیشتری دارند. قیمت چادر عصایی با بزرگ بودن آن رابطه ی مستقیمی دارد. هر چقدر چادر عصایی بزرگ تر باشد قیمت آن ممکن است افزایش پیدا کند. میزان مقاومت چادر عصایی 12 نفره تفاوتی با چادر 2 نفره آن ندارد. تنها از نظر گنجایش و ظرفیت این دو چادر با یکدیگر تفاوت دارند.چادر 8 نفره، 6 نفره و 4 نفره نیز از این نمونه در بازار موجود است. فروش ویژه چادر عصایی با قیمت های کم و ارزان در پیج اینستاگرام اترس چادر انجام می‌شود.

چادر مسافرتی اتوماتیک

فروش انواع چادر سفری

انواع مختلفی از چادر مسافرتی در بازار وجود دارد که چادر عصایی تنها یک مدل از چادرهای مسافرتی محسوب می‌شود. یکی از ویژگی های انواع چادرهای مسافرتی کمپینگ، مقاومت بالای آنها است. این نوع چادرها در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. پوشش برزنتی این نوع چادرها با ضربه و خراش آسییب نخواهد دید. برای تهیه انواع چادر مسافرتی می‌توانید از طریق بخش فروش مجموعه اترس چادر با کارشناسان این محصولات در تماس باشید. یک چادر مسافرتی ضد آب باید دارای گنجایش و ظرفیت مناسب برای خواب باشد.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام