چادر مسافرتی مدل کودک

چادر مسافرتی مدل کودک

چادر مسافرتی مدل کودک

چادر مسافرتی مدل کودکبه عنوان چادر و کلبه بازی کودک کاربرد دارد. این چادرهای زیبا به صورت 1 نفره و 2 نفره تولید می شوند. معمولا مدل 2 نفره آن در حالت بسته بندی دارای ابعاد 45*45 سانتی متر است. وزن این چادر به طور کلی 1300 گرم است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید دارای 1 پنجره و 1 در است. این چادرها دارای پشه بند هستند و هواکش ندارند. چادر بازی کودک در رنگهای شاد و متنوع تولید می شود. از نظر روانشناسی داشتن این وسیله بازی در کودک حس استقلال و خود کفایی را تقویت می کند. این اسباب بازی جنبه کاربردی هم دارد و می توان از آن در سفر نیز استفاده کرد.

چادر مسافرتی مدل کودک

ویژگی های چادر بازی کودک

چادر مسافرتی مدل کودک موجب می شود که کودک یاد بگیرد که کارهای روزمره خود را انجام دهد و از عهده مسائل روز خود برآید. این چادر بازی کودک فنری است و به وسیله زیپ باز و بسته می شود. در طراحی آن از طرح های مورد پسند کودکان و رنگ های شاد استفاده شده است. از آن می توان در منازل و حیاط نیز استفاده کرد. در واقع این چادر یک فضای ایمن برای بازی کودک فراهم می کند.

جنس چادر کودک از برزنت پلی استر است که در برابر نفوذ آب مقاوم است. قیت چادر با توجه به برند تولید کننده چادر، کیفیت ساخت و جنس آن تعیین می شود. ابعاد چادر نیز در تعیین قیمت آن موثر هستند.

چادر مسافرتی مدل کودک

خرید کلبه کودک

انتخاب یک کلبه کودک با توجه به تنوع زیاد در بازار، کار دشواری نیست. برای خرید این چادرها به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. امکان خرید آنلاین محصولات برای مشتریان فراهم شده است. فروش محصولات به صورت حضوری نیز امکان پذیر است. برای اطلاع از قیمت چادر مسافرتی کودک و سفارش آن با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام